Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Skins Ncg 4 Reflex Shorts

  • Skins Ncg 4 Reflex Shorts
  • Skins Ncg 4 Reflex Shorts
  • Skins Ncg 4 Reflex Shorts
  • Skins Ncg 4 Reflex Shorts
  • Skins Ncg 4 Reflex Shorts
  • Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Grać lepiej, szybciej i mieć więcej swobody dzięki skór Plus wyposażone Męskie szorty Reflex. Materiał odcinek stosowany w tych spodenkach zapewnia 4 way stretch umożliwiający swobodę ruchów w każdej ze sprintu do wypadów lub szalonych ćwiczeń stretch.

Skóry Plus wyposażone Męskie spodenki Reflex są bardzo lekkie i wygodne, i jak można je sobie trudno czuć, że są idealnym dodatkiem do Half A400 Kompresja i długie rajstopy.

Nawet w deszczu lub jeśli pocenie się obficie, odruch spodenki pracują ze sobą. Materiał schnie bardzo szybko, a otwory wentylacyjne laserowo wycinane, które również zapewniają atrakcyjny detal, mają pozytywny wpływ, zwiększając oddychalność. Gdy wymagane są skoki lub twarde wciągniki sznurek w pasie daje pewność, że ubranie pozostaje na swoim miejscu przez cały czas. W nocy lub podczas joggingu w słabym świetle technologia szklany koralik odzwierciedla żadnego źródła światła i zapewniają widoczność 360 stopni. Wewnętrzna szew rajstop wynosi ok.

360 Stopień odbicia:

W ciągu dnia, jego elegancki szuka grafiki wykonane z najwyższej jakości szkła refleksyjnego technologii perełek. Nocą, grafika ożywają aby ci widoczne z odległości do 160 metrów.


Szukasz Skins Ncg 4 Reflex Shorts? W smashinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Spodnie od najlepszych producentów. Na przykład Skins, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu tenisowy.

Cechy Skins Ncg 4 Reflex Shorts

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij