Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Opis produktu Skins A400 Long Tights

Szukasz długiej szczelności, która udowodniła, że ​​pomaga poprawić twoje wyniki i zmniejszyć ryzyko kontuzji?

Nasze długie spodnie damskie SKINS A400 są wykonane z pięciu różnych tkanin technicznych i 24 pojedynczych paneli. Panele te podążają za naturalnymi liniami mięśni i ścięgien, a szwy są wykorzystywane jako punkty zaczepienia, oferując skupione wsparcie i stabilność dla najważniejszych grup mięśni.

Czy jesteś zapalonym biegaczem? Dodaliśmy też współczynnik odbicia 360 stopni, aby upewnić się, że jesteś widoczny podczas wczesnych rannych lub późnych wieczornych biegów. W jaki sposób? Poprzez integrację najlepszej technologii odbijającej szkła z kulkami w naszej grafice, aby ożywić w słabym świetle!

Lepsza wydajność i szybsza regeneracja dzięki innowacyjnej technologii SKINS! Nasza technologia Dynamic Gradient Compression zwiększa krążenie, aby dostarczyć więcej tlenu do pracujących mięśni. Biomechanicznie umieszczony materiał 70D Memory MX wokół kolana pozwala na maksymalny naturalny ruch bez ograniczeń, podczas gdy zrównoważone 4-kierunkowe właściwości rozciągania pozwalają na minimalną siłę z optymalnym podparciem nad delikatnym ścięgnem Achillesa. Materiał 210D Memory MX na grupach mięśni ITB i TFL zmniejsza nacisk, zapewniając naturalną funkcję, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń.

Długie rajstopy męskie A400 są również wyposażone w szwy, które są nawet o 30% mocniejsze niż standardowe szwy, dzięki czemu Twoje SKINy są jeszcze trwalsze niż wcześniej i idealnie pasują do Twojego zestawu do gry w rugby lub footy!

Do tego dodaliśmy technologię ADAPTIVE, która zapewnia kontrolę temperatury i zarządzanie wilgocią. Kiedy jest cool, unikalny polimer wiąże wilgoć, aby poczuć ciepło. Następnie, gdy się nagrzeje, uwalnia zgromadzoną wilgoć na powierzchnię, gdzie może odparować, pomagając organizmowi ochłodzić się. Jak fajnie to jest!

Dynamiczna kompresja gradientowa :: Zwiększa dostarczanie tlenu do aktywnych mięśni podczas ruchu i redukuje gromadzenie się kwasu mlekowego dla większej mocy i krótszego czasu regeneracji

Muscle Focus: Unikalne owijanie i wspieranie kluczowych grup mięśni, aby zmniejszyć ruch i kierunek skupienia, aby zmniejszyć wibracje mięśni, zmniejszyć uszkodzenie tkanek miękkich i zmniejszyć ból po wysiłku

50+ ochrona UV: SKINS urodziła się w Australii, więc wiemy co nieco o wywieraniu się na słońcu. Nasze tkaniny mają ochronę przed promieniowaniem UV 50+, co oznacza, że ​​możesz wydostać się i trenować mocniej, nie martwiąc się o ryzyko związane ze słońcem.

Pamięć MX: Tkanina pamięci MX zawiera unikatową elastomerową przędzę o wysokiej rozciągliwości - która powraca do swojego pierwotnego kształtu, niezależnie od tego, jak duży stres kładzie się pod nią

Warp Knit: Tkanina w SKINS jest dzianiną osnowową z wykorzystaniem wielu cienkich przędz wysokiej jakości, aby zapewnić doskonałą wydajność Dzianiny Warp nie mają naturalnego rozciągania - zamiast tego spandex mix zapewnia określony poziom elastyczności i doskonale kontrolowaną kompresję

ADAPTIVE by HeiQ: W niskich temperaturach unikalny polimer wiąże wilgoć w swojej strukturze, zapewniając uczucie ciepła i suchości. Wraz ze wzrostem temperatury zmienia się jej właściwości, uwalniając zmagazynowaną wilgoć na powierzchnię, gdzie paruje i chłodzi skórę.

Szwy: szew został opracowany specjalnie do technicznego noszenia sportowego, a jego gładka konstrukcja sprawia, że ​​siedzi płasko na ciele, eliminując otarcia. Jest także o 30% mocniejsza od standardowej, dzięki czemu Twoje SKINY są jeszcze trwalsze niż wcześniej.


Nie czekaj dłużej i kupuj Skins A400 Long Tights! W smashinn wszystkie nasze produkty Odzież damska posiadają pełną gwarancję producenta Skins. Zakup w naszym sklepie tenisowy , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności tenisowy. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Skins A400 Long Tights tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Skins A400 Long Tights

Typ spodni
Długość
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dość dobre

-

Okablowanie Skórki szew bardziej naukowe, długodystansowych nie pocierać skóry też.

Skórki

-

Got produkt zgodnie z ustaleniami. Ca. 2 tygodni dla dostawy. Można polecić!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij