Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Squash X3M H20 Drain Grip

Salming Squash X3M H20 Drain Grip

  • Salming Squash X3M H20 Drain Grip
  • Salming Squash X3M H20 Drain Grip
  • Salming Squash X3M H20 Drain Grip

Salming Squash X3M H20 Drain Grip

Opis produktu Salming Squash X3M H20 Drain Grip

Super miękki chwyt z wygodnym dotykiem i wyjątkowymi właściwościami pochłaniającymi pot. H2O ma niezrównaną anty śliskę w stanie suchym i mokrym.

Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Gripy marki Salming, znalazłeś najlepsze miejsce w smashinn. W smashinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Salming, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze tenisowy produkty, jak Salming Squash X3M H20 Drain Grip. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Salming Squash X3M H20 Drain Grip tak szybko, jak to możliwe.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności