Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Rough Diamond 10 m

  • Salming Rough Diamond 10 m
  • Salming Rough Diamond 10 m

Salming Rough Diamond 10 m

Opis produktu Salming Rough Diamond 10 m

Rough Diamond - zmieniacz gry! Nowy łańcuch DoubleR Rough Diamond ma unikalne połączenie mocy i dotyku. Daje do 20% więcej efektu i znacznie poprawia stabilność naprężenia. Ta ostatnia jest możliwa dzięki zastosowaniu nowo opracowanego materiału - HyperNylon, który oferuje ulepszoną stabilność napięcia polimeru. DoubleAR HyperNylon jest produkowany w procesie koekstruzji, a na koniec stosujemy proces tworzenia szorstkiej faktury powierzchni, aby dodać dodatkowy spin na kuli. Proszę zanotować! Przed rozciągnięciem sznurka 5% podczas naciągu rakiety dla najlepszego wyniku.

Kochasz tenisowy? Kupuj Salming Rough Diamond 10 m i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Salming. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Rakiety tenisowe we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania tenisowy, modele Siatka zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Salming Rough Diamond 10 m

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij