Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming ProTour 12R Racket Bag

Salming ProTour 12R Racket Bag

  • Salming ProTour 12R Racket Bag
  • Salming ProTour 12R Racket Bag
  • Salming ProTour 12R Racket Bag
  • Salming ProTour 12R Racket Bag

Salming ProTour 12R Racket Bag

Opis produktu Salming ProTour 12R Racket Bag

Torba na rajdy Salming Pro Tour 12 posiada system transportowy plecaka z jedną komorą termoelektryczną, która chroni struny przed niską temperaturą. Jedna główna komora, dodatkowa dodatkowa rakieta i dodatkowa zewnętrzna kieszonka na suwak na drobne rzeczy (klucze, uchwyty itp.).

Okular:

Rozmiar: 79x46x30 cm

Kolor: czarny / czerwony

Materiał: Poliester, PU

Objętość: 12 rakiet


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Salming ProTour 12R Racket Bag. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Salming ProTour 12R Racket Bag. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Salming ProTour 12R Racket Bag i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Cechy Salming ProTour 12R Racket Bag

Rackets capacity
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności