Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Instinct Response 16

  • Salming Instinct Response 16
  • Salming Instinct Response 16
  • Salming Instinct Response 16

Salming Instinct Response 16

Opis produktu Salming Instinct Response 16

ULTRANYL - INSTINCT RESPONSE

Ultranyl jest materiałem rewolucyjnym, zdolnym do naprawienia wszystkich słabości tradycyjnego nylonu (utrzymywania naprężenia, trwałości) i zwiększenia jego pozytywnych właściwości (moc, poczucie i komfort). Instinct Response i Instinct Everlast to połączenie Nylonu 6 i Nylonu 6.6, które w połączeniu z tajną formą współwytłaczania, określają nowy standard w świecie nylonu strun.

Dane techniczne laboratorium wykazują, że Ultranyl ma 50% większą stabilność naprężenia w standardowej Thermonyl i 75% większą stabilność naprężenia niż zwykłe włókna nylonowe. Dalsze dane z Tech Lab wskazują, że funkcja Instinct Response ma nadzwyczajne dobre właściwości rebounce, tj. Moc.

Okular:

Materiał: Ultranyl

Średnica: 1,22 mm (skrajnia 17)

Naprężenie strunowe: 9 11 kg

Główne cechy: moc, poczucie, wytrzymałość

Trwałość: Bardzo dobra


Nie czekaj dłużej i kupuj Salming Instinct Response 16 - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Squash w kategorii Reel naciągi, co dopełni twój zakup. Kupuj Salming Instinct Response 16 i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Squash i wybrać coś dla siebie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij