Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Fusione Bumper Set

  • Salming Fusione Bumper Set
  • Salming Fusione Bumper Set
  • Salming Fusione Bumper Set

Salming Fusione Bumper Set

Opis produktu Salming Fusione Bumper Set

Groom Salming Fusione squash rakiety. Plastyczna część ochronna rakiety, która tłumi wibracje, chroni rakiet przed uderzeniem i prowadzi trakcję plastikową osłonę przeciwsłoneczną do rakiety do squasha.

Salming Fusione Bumper Set dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Salming Fusione Bumper Set posiada oficjalną gwarancję marki Salming. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Rakiety tenisowe i kategorii Akcesoria.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności