Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salming

Salming Aero Ponte Bumper Set

  • Salming Aero Ponte Bumper Set
  • Salming Aero Ponte Bumper Set

Salming Aero Ponte Bumper Set

Opis produktu Salming Aero Ponte Bumper Set

Salome Aero Ponte oferuje doskonałe połączenie kontroli, dotyku i zwrotności. Krótko mówiąc, Aero Ponte przyjmuje "przypadkowe" z równania. Najdłuższe struny główne to 31 cm długości, które są szczodry dla rakiety mostowej, a tym samym generując znaczną kontrolowaną moc Ponte jest nawleczony ciągiem Salming's Challenge. Wyprodukowane we Włoszech przez firmę DoubleAR.

Spec:

Uchwyt: H20 Odpływ

Materiał comp: Carbon + Vectran

Napięcie strunowe: 11 kg / 24 funtów

Ciężar ramki: 129 g + / 5 g, 4,55 uncji

Ciężar niestandardowy: 141 g + / 5 g, 4,97 uncji

Ciąg: Doublear Challenge

Wzorzec ciągu: 14 x 19

Naprężenie rozciągające: 8 12 kg / 18 26 funtów

Rozmiar głowy: 477 cm2 73,9 cala2

Całkowity rozmiar: 685 mm

Waga: 380 mm


Jeśli interesuje Cię Salming Aero Ponte Bumper Set, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Rakiety tenisowe marki Salming mają najwyższą jakość. Salming projektuje produkty specjalnie dla tenisowy, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Salming Aero Ponte Bumper Set już dziś!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij