Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rucanor

Rucanor Mogi Ura II

Rucanor Mogi Ura II

  • Rucanor Mogi Ura II
  • Rucanor Mogi Ura II

Rucanor Mogi Ura II

Opis produktu Rucanor Mogi Ura II

Jakość Konkurs bat tenisa stołowego w kategorii 4-gwiazdkowy, ITTF zatwierdzony, z 5mm ostrza sklejki, odwrócić gumę i 2mm gąbką. Zapakowane

w nylonu przykryć okna i zamek błyskawiczny.


Rucanor Mogi Ura II to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Rakietki tenisa stołowego i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Rakietki tenisa stołowego znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Rucanor, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty