Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok fitness

Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg

Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg

  • Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg
  • Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg
  • Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg

Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg

Wygodne, regulowane i bezpieczne, para 1kg szarych i niebieskich ciężarami nadgarstka z Reebok Womens Training range oferują wyjątkowy tuleję kciuka, a także łatwo regulowany zaczep i zamknięcie pętli.

Niezależnie od tego czy spacery, jogging lub bieganie, obciążniki na nadgarstki są idealne do ćwiczeń akcesoria dodać wymiar do treningu i wcisnąć się na dodatkowy poziom z dodatkiem kalorii oparzeniu.

Cechy:

Para miękkich ciężarków nadgarstek z wygodnym rękawie kciuka.

Idealny do dodawania wagi do treningu.

Łatwo regulowany haczyk i zamknięcie pętli.


Dodatkowo, Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg w kategorii Akcesoria z naszego sklepu online tenisowy, znajdziesz inne powiązane produkty Różne. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Reebok fitness, w smashinn, znajdziesz produkty tenisowy, które również Cię zainteresują. Reebok fitness koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia tenisowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Reebok fitness Wrist Weights 1 Kg

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności