Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Prince

Prince Warrior 100

Prince Warrior 100

Prince Warrior 100

Prince Warrior 100

  • Prince Warrior 100
  • Prince Warrior 100
  • Prince Warrior 100
  • Prince Warrior 100
  • Prince Warrior 100
  • Prince Warrior 100

Prince Warrior 100

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Prince Warrior 100

TeXtreme Wojownik 100 jest bronią dla agresywnego gracza bazowym szuka kombinacji mocy, korkociągu i precyzją. Nowością w linii Wojownik, nasza opatentowana technologia TeXtreme redukuje skręcanie rama nawet o 25% w wyniku niespotykanej stabilności i pług przez na uderzenia.

Dane techniczne:

Poziom mocy: 1000

Waga (g) bez naciągu: 300 g

Punkt równowagi (cm) Unstrung: 31,5 cm

Wagi bez naciągu: 9 Punkty Head Light

Długość: 27 "/ 68,6 cm

Wzór naciągu: 16 x 18

Zalecana String: Wojownik Response 16

Headsize: 100 cali2 / 645 cm2

Waga (oz) bez naciągu: 10.6 oz

Punkt równowagi (in) bez naciągu: 12,4 "

Swing Waga: 290

Przekrój: 24 26 22mm

Grip: ResiPro


Kochasz tenisowy? Kupuj Prince Warrior 100 i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Prince. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Rakiety tenisowe we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania tenisowy, modele Profesjonalne zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Prince Warrior 100

Prince

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wojownik textreme 100 l3

-

Rakieta przybył szybko iw idealnym stanie. doskonały

Fantastyczny

-

Nie trudno przyznać, że wszyscy jesteśmy trochę stronniczy w zakupie materiału, który nie jest najbardziej pożądane marki w i używane przez profesjonalistów. Po przetestowaniu dużą ilość mniej lub bardziej sztywne i mniej lub bardziej ciężkich rakiet, znalazłem się w rękach Książę Wojowników Textreme 100, który natychmiast dał mi czuć się w grze, który jest nieporównywalny z jakimkolwiek. Standardowe łańcuchy są, jakie są, ale ćwicząca pewnością zasługuje na wielki szacunek. Sprzedaję to, co miałem i trzymam to bez wątpienia. Smashinn mnie trochę poczekać, ale to na pewno było warto ;-) TOP Raquet!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty