Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Prince

Prince Tour 98 Esp

  • Prince Tour 98 Esp
  • Prince Tour 98 Esp

Prince Tour 98 Esp

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Prince Tour 98 Esp

Tour 98 ESP zapewnia doskonałą kontrolę i rotację i zwrotność potrzebne na grze wszystko sądu. Ta rakieta przoduje zarówno z wyjściowo oraz sieci i korzysta z maksymalnie 30% więcej spinu z ESP.

Tour 98 został nagrodzony "Best for Power" przez Tennis Magazine Centrali w Wielkiej Brytanii i "Najlepsza spin Rakiety" Tennis Magazine przez w USA.

Dane techniczne:

Poziom mocy: 825

Headsize: 98 IN2 / 632 cm2

Waga (g) bez naciągu: 310 g

Waga (oz) bez naciągu: 10.9 oz

Punkt równowagi (cm) Unstrung: 30.5 cm

Punkt równowagi (in) bez naciągu: 12,0 "

Wagi bez naciągu: 12 Punkty Head Light

Swing Waga: 285

Długość: 27 "/ 68,7 cm

Przekrój poprzeczny: 21 mm

Wzór naciągu: 16 x 16

Skład: 100% grafit

Grip: ResiPro

Zalecana String: Tour XC 15L

Zalecana Napięcie: 58 + / 26 + 5lbs lub / 2 kg

Dostępne rozmiary Grip: 1 5

Technologia:

EXO3: Opatentowana technologia Siring zawieszenie, które uwalnia wzmocnioną odpowiedź łóżko ciąg Tor i krawędzi do krawędzi wydajności nawet na Celne strzały przy pełnym rozciągnięciu.

EXTREME STRINCE WZÓR: agresywny wzór dostarcza ciąg przeznaczony do dostarczania do 30% więcej SPIN Wyższej rozliczenia netto dla większej spójności i cięższe więcej strzałów do penetracji.


W tym momencie, Prince Tour 98 Esp jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Rakiety tenisowe i w kategorii Rakiety tenisowe . Posiadamy szeroki wybór Rakiety tenisowe dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Prince Tour 98 Esp

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij