Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Prince

Prince Premier Propulsion Esf Sq

Prince Premier Propulsion Esf Sq

Prince Premier Propulsion Esf Sq

  • Prince Premier Propulsion Esf Sq
  • Prince Premier Propulsion Esf Sq
  • Prince Premier Propulsion Esf Sq
  • Prince Premier Propulsion Esf Sq
  • Prince Premier Propulsion Esf Sq

Prince Premier Propulsion Esf Sq

Opis produktu Prince Premier Propulsion Esf Sq

Specificatoions:


POZIOM MOCY: 1400

SHAPE: naddatek Rynek

RANGE: High Performance

WAGA: 350 - 365 gr

CORE: Eva Super miękkie

MANEUBRABILITY: Wysoka

RAMA: Carbon Tech

Płyta czołowa: Carbon Tech

BEAM 38: mm

POWER: 5

KOMFORT: 5

STEROWANIE: 5Technologia:


Układu napędowego: Przez applyng wyjątkowo zaprojektować "koncentrycznych otworów Pattern", "piłka przechodzi w strefę energii" z płyty czołowej w optymalny sposób; dostarczanie bardziej potężny, ale kontrolowane strzały.

EFS - EXTREME SPIN FACE: faliste wykończenie po obu płyt twarzy z wzorem plastra miodu, pomaga produkować więcej "Spin" w piłkę ...

CARBON TECH - RAMA I TWARZY: Specyficzne layups z włókien węglowych jest aplikowany w ramie i maskownic każdego innego rakietą wśród zakresie, aby zapewnić wyjątkową i doskonałą grywalność do każdego modelu i jego docelowego gracza. Zastosowanie włókien węglowych zapewniają dużą trwałość, a także dużą ilość dotyk i dotyk.

EVA super miękkie: etylenu z octanem winylu mieszanka gumowa o bardzo niskiej gęstości i ciężaru, który zapewnia bardzo reaktywne i potężne podstawowych dzięki swoim właściwościom odbicia, zapewniając również ogromną ilość tłumienia drgań i komfort.

Zaprojektowany w HISZPANII: Produkty opracowane i zaprojektowane w Hiszpanii; gwarancja najwyższej jakości i wydajności, będąc Hiszpania kraju, gdzie większość konkurencji zawodowej odbywa i gdzie rynek wymaga najlepszych standardów produktów.


Interesuje Cię Prince Premier Propulsion Esf Sq? Jest w tym momencie w naszym sklepie smashinn, naszym tenisowy sklepie online. W smashinn znajdziesz więcej produktów tenisowy marki Prince. Nie czekaj i ciesz się Prince Premier Propulsion Esf Sq - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment tenisowy.

Cechy Prince Premier Propulsion Esf Sq

Skład Ramy
Balance
Kształt

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty