Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Prince

Prince Padel Tour Team

Prince Padel Tour Team

Prince Padel Tour Team

  • Prince Padel Tour Team
  • Prince Padel Tour Team
  • Prince Padel Tour Team
  • Prince Padel Tour Team
  • Prince Padel Tour Team

Prince Padel Tour Team

Opis produktu Prince Padel Tour Team

Cechy:

Ręczne i plecak szelki.

Zewnętrzna kieszeń na akcesoria.

Specjalny termiczna kieszeń 3 rakiety.

Rakieta komora termiczna.


Czy znasz wszystkie funkcje Prince Padel Tour Team? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Torby, naszą kompletną kolekcję Torby na rakiety padel. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Prince, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Prince Padel Tour Team

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonała torba

-

Jest to bardzo przestronny i its bardzo komfortowy. Na początku byłem zaniepokojony, że się nie zdarzyło mieć oddzielną kieszeń buta ale przewidziane buty torba its dobrze. Posiada wewnętrzne zapinane na zamek kieszonki na kosztowności. Wysokiej jakości materiały. Polecić.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności