Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powergym

Powergym boost 280 Units

  • Powergym boost 280 Units
  • Powergym boost 280 Units

Powergym boost 280 Units

Opis produktu Powergym boost 280 Units

T.BOOST


Naturalne mięśni wzmacniaczem


Poprawia wzrost mięśni i odzysku


OPIS


t.BOOST jest muskularna wzmacniaczem i doskonałe uzupełnienie dla tych sportowców, odzysk, którzy wykonują ciężką aktywność fizyczną.


W okresach wysokiej intensywności treningu lub w obliczu długich zaklęć fizycznej, poziom testosteronu, hormonów wzrostu i kortyzolu mają bezpośredni wpływ na odzyskanie mięśni, co jest potrzebne, aby zmierzyć kolejną sesję.


W zależności od intensywności treningu i możemy potrzebować jeden lub więcej dni na rekonwalescencji podstawowych poziomów hormonów, a przy okazji mięśni odzysku widać wyraźnie, aby ulec pogorszeniu.


t.BOOST pomaga przywrócić system neuroendokrynnych, poprawia stosunek kortyzolu, testosteronu u sportowców, którzy wykonują intensywne treningi.


t.BOOST zawiera Tribulusa i owsa, które mają wpływ na tworzenie środowiska anabolicznego hormonalnej, co poprawia wzrost mięśni i ogólną regenerację mięśni.


t.BOOST zapewnia również specjalną mieszankę cynku i magnezu (ZMA), które są ważne w roli IGF 1 i testosteronu regulatorów, w którym poprawy i efekt mięśni odzysku.


Zalecanej dawki dobowej

4 kapsułki dziennie z wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


SKŁADNIKI POKARMOWE SPIS TREŚCI

(W kapsułce)

Tribulus Terrestris ekstrakt: 250 mg.

Avena sativa wyciągu. 250 mg.

Magnezu: 56,7 mg.

Cynk: 3,75 mg.

Witamina B6: 1,05 mg.PREZENTACJA: Słoik 280 kapsułek


Alergeny: Zawiera gluten


Zawiera wyciągi z roślin, sklasyfikowanych, które zapewniają zawartości składników aktywnych i ich skuteczności.

Najczęściej zadawane pytania


Dlaczego mówią, że TBOOST jest najbardziej skutecznym wzmacniaczem hormonalne na rynku

Jest to konsumenci, którzy twierdzą, że jest to najbardziej skuteczne uzupełnienie sportowy w swojej kategorii.

Skuteczność T.BOOST zależy od klasyfikacji jego składników, aby zapewnić zawartość składników aktywnych, POWERGYM zidentyfikowane substancje czynne i używamy składników, które są zgodne z tymi cechami. Dokładna kombinacja jej składników jest bardzo ważne.


Czy T.BOOST pozytywny test jako domieszki?

Nie, to nie zawiera żadnych substancji, które występują w wykazie substancji zabronionych w sporcie w odpowiednich uchwał wydanych na podstawie Boes hiszpańskich *, które są listy zakazanych substancji dostarczonych przez hiszpański Najwyższego Sportu Rady, hiszpańskiej agencji anty dopingu.


Czy T.BOOST zmniejszenia endogennej układ hormonalny?

Nie, to jest dodatek sportowy, który nie zawiera żadnych hormonów ani nic podobnego, które mogłyby mieć negatywny wpływ na układ hormonalny.


Co polecacie do łączenia z T.BOOST?

Bez wątpienia inny suplement sportowy doskonale łączą się z T.Boost jest CREAPLUS. To połączenie daje takie imponujące wyniki w siłę, odzysku i masy mięśniowej, że stał się preferowanym uzupełnienie wielu sportowców wszelkiego rodzaju.


Co jest najbardziej skuteczne dawkowanie?

Od 4 do 6 kapsułek na dzień.


Jak biorę T.Boost. z posiłkami? Przed czy po jedzeniu? Przed czy po treningu?

T.boost powinny być podejmowane zgodnie z etykietą, kapsułki można podzielić się w ciągu dnia i choć mogą one być brane między posiłkami, absorpcja nadal jest dobra, gdy przyjmowany z posiłkami.

To nie jest konieczne ich przed lub po treningu, po prostu podzielić dawkę kapsułki w ciągu dnia, na przykład dwa i dwa.


Czy powinienem brać T.Boost codziennie lub tylko te dni, że pociąg?

Każdego dnia, tak długo, jak system szkolenia jest regularne co najmniej cztery dni w tygodniu.


Jaka jest różnica między T.Boost i T.Rec?

Te dwa dodatki do gry mają ten sam cel; poprawy regeneracji po ćwiczenia hormonalną, oni po prostu mają nieco inne kompozycje. T.boost zawiera

Tribulus terrestris w miejscu Macca zawarte w T.Rec

Wielu sportowców użyciu system, który łączy wykorzystanie obu, na przykład; biorąc T.Boost przez trzy miesiące, po której nastąpi przerwa na odpoczynek jednego miesiąca, a następnie trzech miesięcy od T.Rec.


Dodatkowo, Powergym boost 280 Units w kategorii Zdrowie i odżywianie z naszego sklepu online tenisowy, znajdziesz inne powiązane produkty Białka. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Powergym, w smashinn, znajdziesz produkty tenisowy, które również Cię zainteresują. Powergym koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia tenisowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Powergym boost 280 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij