Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powergym

Powergym Recuperox

  • Powergym Recuperox
  • Powergym Recuperox
  • Powergym Recuperox

Powergym Recuperox

Opis produktu Powergym Recuperox

RECUPEROX


Wysoka bio jednorazowe, phytosomed kurkumina.


Przeciwutleniacz agenta odzyskiwania dla mięśni i tkanki łącznej.


OPIS


Intensywny trening i zawody w dowolnym trybie sportu popycha nasz organizm do mięśni, kości i stresu stawowej.


Prawidłowe odzyskanie od potrzeb działalności sportowej jest sprawą zasadniczą w celu zaspokojenia odnowiony szkolenia w optymalnych warunkach, aby uniknąć obrażeń i poprawy naszych wyników.


Na podstawie licznych badań naukowych, longa roślin kurkuma Odkryto, że zawiera substancję o nazwie kurkumina, który został dowiedziony jako niezwykle efektywna jako przeciwutleniacz, naprawiającego tkanek uszkodzonych w wyniku wysiłku i bardzo skuteczne na poprawę procesu odzyskiwania po wysiłku fizycznym.


Kurkumina ma bardzo niski współczynnik absorpcji oralny, niemal Nill nawet gdy podjęte w czystej postaci, czyli jak to się zwykle na rynku.


Ten problem jest rozwiązany, a jego absorpcja jelitowa jest maksymalna, gdy jest w postaci cząstek o phytosomed lipotropowe osłoną.


RECUPEROX ma następujące korzystne skutki dla sportowców:


, Poprawia ogólną poprawę sytuacji w okresach wysiłku nad i szkoleń o wysokiej intensywności.

, Preferuje regenerację tkanki mięśniowej i łącznej po kontuzji sportowych, a także ma działanie ochronne na masy mięśniowej.

, Silnym przeciwutleniaczem, który poprawia ogólną regenerację mięśni i zwalcza nadmiar stresu oksydacyjnego i jego konsekwencje.

, Zawiera witaminy D, która jest konsolidowana przez mięśniowo szkieletowego w kompleksie stanie przed lepszą każdą ewentualność ćwiczeń.


Zalecanej dawki dobowej

4 kapsułki dziennie, popijając szklanką wody, podzielony między posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA


SKŁADNIKI POKARMOWE SPIS TREŚCI

(W kapsułce)

Kurkumina phytosome. 250 mg.

Witamina D3: 1,87 mcg.


PREZENTACJA: Słoik 120 kapsułek


ALERGENS: Zawiera produkty pochodzące z soi.Najczęściej zadawane pytania


Jaka jest różnica między nie Oxid i Recuperox? Mogą być razem?

Obie z nich są suplementy sportowe i mogą być połączone, istnieje niezgodność.

Nie Oxid i Recuperox są z tej samej rodziny, przeciwutleniacz, suplementów sportowych, mają podobne działanie w odniesieniu do ich zdolności do zwalczania wolnych rodników, ale Recuperox (curcumina fitosomada) działa w szczególności na zapalenie mięśni i tkanki łącznej, jak również odzysku i regeneracja tkanki mięśniowej. Jest to również przydatne, gdy mamy uraz.


Jaka jest różnica między Recuperox, Vitacomplex C + E i Vitapower? Czy te suplementy sportowe komplementarne?

Różnica polega na tym, że Vitapower jest ogólnie źródło witamin, minerałów i niewielką czerwoną żeńszenia koreańskiego, który stanowi impuls energii. Jest to ważny dodatek, gdy chcemy mieć zabezpieczenie tych substancji odżywczych, a kiedy nie ma żadnych składników odżywczych brakuje. Vitacomplex C + E jest bardzo prosty dodatek sport dla każdego sportowca, ponieważ zawiera trzy niezbędne przeciwutleniacze razem.

Tak, oni uzupełniają się wzajemnie bardzo dobrze i jak z nich pomogą Ci poprawić żywieniu sportowców.


Może być podjęta przez cały czas, czy mam podjąć przerwy na odpoczynek?

Dobre zalecenia przez dr Ivan Ibañez jest podjęcie antyoksydacyjne suplementów sportowych przez dwa miesiące, a potem mają przerwę na odpoczynek jednego miesiąca


Powinny Recuperox przyjmować codziennie, czy tylko dni treningowe?

Dodatek ten sport należy przyjmować codziennie, jeśli trenujesz przez 4 dni w tygodniu lub więcej.


Jakie są różnice między suplementów sportowych Recuperox and Recovery Plus

Odzyskiwanie Plus jest integralną, podstawowy suplement regenerational sport dla każdego sportowca. Z drugiej strony, Recuperox nie odzyskuje magazyny energii, na przykład, ale regenerator stawów i mięśni, tkanek, ale także zmniejsza stres oksydacyjny wraz z jego skutkami, gdy jest to z powodu nadmiernego wysiłku: Nadmierne zapalenie powolnej odzysku przedwczesne starzenie itp komórkowa


Jakie są różnice między Recuperox, Glutapower i sportowych suplementów odzysku Plus?

Zasada różnica polega na tym, że odzyskiwanie Plus jest integralną dodatek sportowy, który służy jako uzupełnienie sportowego wszelkich sportów, kiedy celem jest odzyskanie albo mięśni lub organiczne energii, zwłaszcza łagodzenie stresu oksydacyjnego i hiperkortyzolemia wrodzoną niektórych działań.

Suplement sport Glutapower jest Regenerator, że koncentruje się bardziej na odzyskanie tkanek, które zostały uszkodzone w trakcie wykonywania ćwiczeń, zwłaszcza mięśni. Dodatek ten jest bardzo nadaje się do dużych obciążeń treningowych i podczas treningu przekracza 5 lub 6 godzin ćwiczeń tygodniowo.

Suplement sport Recuperox jest silnym przeciwutleniaczem, który jest bardzo odpowiedni w sportach, które wymagają poprawy odzysku i regeneracji w niektórych struktur, które zostały uszkodzone w trakcie ćwiczeń, takich jak tkanki mięśniowej i tkanki łącznej, w tym między stawów po kontuzji.

Jest również łagodzi nadmierny stres oksydacyjny po intensywnym lub bardzo wydłużonym wykonywania i jest stosowany w pewnych przypadkach w dodatku sportowego POWERFLEX uzyskania doskonały efekt synergiczny w stawach.


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie tenisowy, odkryj smashinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Powergym , wszystkie nasze produkty tenisowy posiadają pełną gwarancję producenta Powergym. Lubisz Powergym Recuperox? Wybierz jedną z naszych kategorii Odżywianie i odkrywaj szereg produktów Odżywianie . Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Powergym Recuperox

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności