Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powergym

Powergym Powerflex 100 Units

  • Powergym Powerflex 100 Units
  • Powergym Powerflex 100 Units
  • Powergym Powerflex 100 Units

Powergym Powerflex 100 Units

Opis produktu Powergym Powerflex 100 Units

POWERFLEX


Maksymalna moc Regenerator stawowa

Szybkie, istotny wpływ Regenerator


OPIS


POWERFLEX to suplement z działań zmierzających do stawów. W zasadzie przewiduje mukopolisacharydów z wysoko zagęszczonego ekstraktu z chrząstki rekina siarczanu chondroityny i glukozaminy, o czystości wyższej lub równej 99%.


POWERFLEX jest składników odżywczych chrząstki stawowej, poprawia jej skład i dlatego jego właściwości.


Ból stawów, która pochodzi z degradacji chrząstki, ze względu na wykorzystanie intensywności obciążeń i w wykonaniu, które znajdują się powyżej zdolności regeneracyjnej utraty cech chrząstki, a zatem pojawia się ból.


Ciągły obowiązek wykorzystania i w złym postawy jest kolejnym czynnikiem, który powoduje pogorszenie się struktury i funkcji chrząstki stawowej.


POWERFLEX za pomocą wysoko zagęszczonego, wysokiej czystości postaci mukopolisacharydów oraz z niezbędnych witamin i składników mineralnych dla absorpcji i dobrą funkcji stawów zwraca uszkodzonej chrząstki strukturę do normalności, a tym samym jego funkcji sprężystości i odporności na ściskanie górnej są ponownie.


Dawka POWERFLEX jest znacznie niższa niż w przypadku innych preparatów z powodu wysokiej koncentracji mukopolisacharydów.


POWERFLEX jest bardzo atrakcyjnym uzupełnieniem dla tych wszystkich sportowców, którzy wykonują dużym wysiłkiem fizycznym, utrzymując w ten sposób nienaruszone efekt tłumienia artykulacji chrzęstnej.


Zalecanej dawki dobowej

Dwie kapsułki rano i dwie kapsułki wieczorem piętnaście minut przed posiłkami i ze szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.SPECYFIKACJA TECHNICZNA


SKŁADNIKI POKARMOWE SPIS TREŚCI

(W kapsułce)

Mukopolisacharydy od rekinów chrząstki DE: 595mg.

Witamina C: 40 mg.

Witamina B3: 12 mg.

Witamina E: 6,5 mg.

Witamina B5: 4 mg.

Witamina B2: 1,05 mg.

Witamina B6: 1,05 mg.

Witamina B1: 825 mcg.

Mangan: 750 mcg.

Miedź 375 mcg.

Witaminą B9: 100 mcg.

Selenio: 20,6 mcg.

Vitamina B12: 0,62 mcg.


PREZENTACJA: Słoik 100 kapsułek


Alergeny: Zawiera produkty na bazie ryb


Najczęściej zadawane pytania


Na jak długo można wziąć Powerflex? Jeżeli masz jakiejkolwiek przerwy od jego stosowania?

POWERFLEX to suplement sporty, które można podjąć w ciągu dwóch miesięcy, a następnie zrobić przerwę na miesiąc.


Jak długo trzeba czekać na Powerflex mieć wpływ?

Efekty można zobaczyć Powerflex po 3 - 4 tygodnie po pierwszym użyciu.


Jakie są różnice między Powerjoint i Powerflex?

Powerflex zawiera bardzo stężonych proteoglikanów chrząstki rekina z ekstraktów, ekstrakt specjalnie wybrana, ponieważ zawiera najbardziej biologicznie i skuteczne rodzaju siarczanu chondroityny. Wpływa to na chrząstkę, zapobiegając pogorszeniu jego struktury i poprawę zdolności do absorpcji wody, która działa jako amortyzator w stawach.

Zawiera również szereg witamin i minerałów, które są niezbędne dla utrzymania chrząstki.


Powerjoint poprawia stawowej smarowania. Ponadto, ze względu na jego procyjanidyn, przeciwutleniacz, który pochodzi z sosny morskiej, ale również pomaga zmniejszyć stan zapalny spowodowany przez ćwiczenia.


Odkryj Powergym Powerflex 100 Units w najlepszej cenie. Odwiedź smashinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt tenisowy i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów Powergym Powerflex 100 Units już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Cechy Powergym Powerflex 100 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij