Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powerbar

Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

  • Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon
  • Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon
  • Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Opis produktu Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Izotoniczny napój sportowy z C2MAX¹. Daje organizmowi 5 głównych elektrolitów: sód, magnez, potas, wapń i chlorek. Pozwala to na szybkie, izotoniczne nawodnienie (formuła 5E).

Bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Teraz dostępny również jako praktyczna torba na porcję do podróży!

Info: badania naukowe wykazują: średnio 8% wydajności *. Mieszanka węglowodanów C2MAX PowerBar zawiera specjalną proporcję glukozy i fruktozy.

Regularnie spożywana mieszanina zwiększa wchłanianie węglowodanów przez mięśnie podczas uprawiania sportu nawet o 55%. naukowo udowodnione! Jentjens i wsp. Utlenianie połączonego spożycia glukozy i fruktozy podczas ćwiczeń.

Jappl Physiol 2004; 96: 1277 1284. Badania zaprezentowane podczas dorocznego American College of Sports Medicine Meeting, Denver, CO, przez dr. Askera Jeukendrupa.


Zamawiaj Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon, korzystając z naszej oferty Odżywianie i kolekcji Izotoniczny. Zapoznaj się z produktami tenisowy na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie tenisowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Izotoniczny w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Cechy Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij