Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powerbar

Powerbar Beta Alanine 129gr

  • Powerbar Beta Alanine 129gr
  • Powerbar Beta Alanine 129gr
  • Powerbar Beta Alanine 129gr

Powerbar Beta Alanine 129gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Powerbar Beta Alanine 129gr

PowerBar Beta Alanina


Realzie cały swój potencjał!To jest wyjątkowy:


Trudniej ćwiczysz, tym więcej jonów wodorowych organizm gromadzi się, powodując mięśnia za spadek poziomu pH. Wynik jest zmęczone mięśnie, które nie są już pracujące z pełną szybkością.


Aminokwas BETA alanina zwiększa tworzenie karnozyny w mięśniach, który neutralizuje jony wodoru. Stabilizuje poziom pH, co pozwala na utrzymanie poziomu intensywności na dłużej.


Pierwsza Beta Alanina produkt na rynku z "powolnego uwalniania do mięśni":


To zapewnia przedłużone uwalnianie i efektywnego wykorzystania w organizmie.


PowerBar jest pierwszym, który testuje każdą partię przez NSF darmo z ponad 140 substancji (WADA, USADA, NFL, NCAA).
Sugerowane zastosowanie:


Aby uzupełnić skutecznie z beta-alaniny, stosować się do następującej badawczych wspieranych 8 protokołu tydzień:


Planuje rozpocząć uzupełniające tabletki z beta alaniny o 4 tygodnie przed ziemi swój intensywne szkolenie. Te pierwsze 4 tygodnie będzie można śledzić "fazy ładowania".


Ładowanie fazy: W ciągu pierwszych 4 tygodni, wziąć dwie tabletki dwa razy na dobę. Kosmos dwie dawki w odstępie co najmniej 3 godziny, a nie na pusty żołądek.


Faza podtrzymująca: W ostatnich 4 tygodniach stosowania, wziąć dwie tabletki raz dziennie. Badania wskazują, że poziomy karnozyna pozostaje podwyższone do około 9 tygodni po beta-alanina jest suplementacja przerwać.


Dowiedz się więcej o Alanina Beta tutajSkładniki:


Beta Alanina:


Beta-alaniny (69%), środek zagęszczający (hydroksypropylometyloceluloza), stabilizator (kwas stearynowy), środki przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu).


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Powerbar Beta Alanine 129gr lub innych produktach marki Powerbar w kategorii Odżywianie w smashinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport tenisowy z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Izotoniczny, możesz wybrać produkty tenisowy od Powerbar, jednej z największych marek w branży.

Cechy Powerbar Beta Alanine 129gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij