Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powerbar

Powerbar Beta Alanine

Powerbar Beta Alanine

  • Powerbar Beta Alanine
  • Powerbar Beta Alanine
  • Powerbar Beta Alanine

Powerbar Beta Alanine

Opis produktu Powerbar Beta Alanine

PowerBar Beta Alanina


Realzie cały swój potencjał!To jest wyjątkowy:


Trudniej ćwiczysz, tym więcej jonów wodorowych organizm gromadzi się, powodując mięśnia za spadek poziomu pH. Wynik jest zmęczone mięśnie, które nie są już pracujące z pełną szybkością.


Aminokwas BETA alanina zwiększa tworzenie karnozyny w mięśniach, który neutralizuje jony wodoru. Stabilizuje poziom pH, co pozwala na utrzymanie poziomu intensywności na dłużej.


Pierwsza Beta Alanina produkt na rynku z "powolnego uwalniania do mięśni":


To zapewnia przedłużone uwalnianie i efektywnego wykorzystania w organizmie.


PowerBar jest pierwszym, który testuje każdą partię przez NSF darmo z ponad 140 substancji (WADA, USADA, NFL, NCAA).
Sugerowane zastosowanie:


Aby uzupełnić skutecznie z beta-alaniny, stosować się do następującej badawczych wspieranych 8 protokołu tydzień:


Planuje rozpocząć uzupełniające tabletki z beta alaniny o 4 tygodnie przed ziemi swój intensywne szkolenie. Te pierwsze 4 tygodnie będzie można śledzić "fazy ładowania".


Ładowanie fazy: W ciągu pierwszych 4 tygodni, wziąć dwie tabletki dwa razy na dobę. Kosmos dwie dawki w odstępie co najmniej 3 godziny, a nie na pusty żołądek.


Faza podtrzymująca: W ostatnich 4 tygodniach stosowania, wziąć dwie tabletki raz dziennie. Badania wskazują, że poziomy karnozyna pozostaje podwyższone do około 9 tygodni po beta-alanina jest suplementacja przerwać.


Dowiedz się więcej o Alanina Beta tutajSkładniki:


Beta Alanina:


Beta-alaniny (69%), środek zagęszczający (hydroksypropylometyloceluloza), stabilizator (kwas stearynowy), środki przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu).


Chcesz kupić Powerbar Beta Alanine? Nie musisz już szukać! smashinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Izotoniczny. Odkryj nowe promocje na Odżywianie w smashinn. Przygotowane przez Powerbar, produkty Izotoniczny są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Powerbar Beta Alanine

Nawodnienie
Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności