Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Straight Jacket Polarized

Oakley Straight Jacket Polarized

Oakley Straight Jacket Polarized

  • Oakley Straight Jacket Polarized
  • Oakley Straight Jacket Polarized
  • Oakley Straight Jacket Polarized
  • Oakley Straight Jacket Polarized
  • Oakley Straight Jacket Polarized

Oakley Straight Jacket Polarized

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Oakley Straight Jacket Polarized

Wyprostowane okulary Oakley Kurtka dla tych, którzy rozumieją, że styl to coś, czego określić się - to nie jest pomysł na świecie, jak należy patrzeć.


Jeśli potrzebujesz światową opinię, Straight Jacket nie jest przeznaczony dla Ciebie.


Pierwszy projekt powstał ponad dziesięć lat temu, i to mieszane sztuki Oakley z nauki optyki precyzyjnej. To ostatnie wydanie łączy agresywną stylistykę z najlepszych technologii w historii dominować promienie świetlne.


We zoptymalizowany soczewki z powłoką o nazwie stałej, który utrzymuje hydrofobowa Oakley odporny na rozmazywanie barierę olejów skóry, osłony przeciwsłoneczne i płyny, a nawet odpycha kurz i brud.


To jest w dodatku do odpychania wody i zapobieganie mokre sheens od uszkodzenia swój punkt widzenia. Ty też możesz mieć doskonałą klarowność optyką wysokiej rozdzielczości (HDO) oraz opatentowanych technologii, takich jak XYZ OPTICS o krystalicznie czystej wizji wzdłuż całej krzywej obiektywu. Optyka są tak ostre, że przekracza standardy ANSI Z87.1.


Ochrona spełnia standardy ANSI Z87.1 dla obu wysokiej prędkości i wysokiej masowego oddziaływania, a czyste soczewki PLUTONITE odfiltrow 100% całego promieniowania UVA, UVB, UVC, a także szkodliwe światło niebieskie w górę do 400 nm.


Trwała, lekka rama Matter O wykorzystuje miękkie komponenty Unobtainium zwiększyć przyczepność od potu. To wszystko jest częścią Three-Point Fit, który utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego i oferuje całodzienne komfort.


Straight Jacket jest dostępny z różnych opcji, w tym soczewki Iridium, że światło równowagi i ograniczyć olśnienie, soczewki aktywowane przez Ttransitions ciemnieć w odpowiedzi na światło, a nawet najlepsze spolaryzowane soczewki na świecie. Ramka może być wyposażone w soczewki Oakley na receptę.Cechy:


- Wytrzymałość i całodzienny komfort z lekkiego, odpornego na stres O Matter materiału ramki


- Comfort and Performance of Three-Point Fit, który utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego


- Optyczna precyzja i odporność na uderzenia spełniają standardy ANSI Z87.1 optyczne i podstawowe standardy wpływu


- Ochrona przed promieniowaniem UV materiału Plutonite soczewki, filtruje 100% UVA / UVB / UVC i szkodliwe światło niebieskie do 400 nm


- Zawiera opatentowaną dowód Oakleya rozmazywanie hydrofobową powłokę, która jest odporna na wodę, oleje i kurz pot


- Opatentowane hydrofilowe earsocks Unobtainium i noski zapewnić ścisłe, bezpieczne dopasowanie, i przyczepność wzrasta z potu


- Ikona metal akcenty


- Przeznaczone dla średnich twarzach


- Redukcja odblasków i dostrojony przepuszczalności światła powłoki soczewek Iridium


- Dostępne z soczewkami Oakley recepty


Nie czekaj dłużej i kupuj Oakley Straight Jacket Polarized! W smashinn wszystkie nasze produkty Okulary posiadają pełną gwarancję producenta Oakley. Zakup w naszym sklepie tenisowy , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności tenisowy. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Oakley Straight Jacket Polarized tak szybko, jak to możliwe do domu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley Straight Jacket Polarized

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij