Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Polarized Straight Jacket Polarized

  • Oakley Polarized Straight Jacket Polarized
  • Oakley Polarized Straight Jacket Polarized

Oakley Polarized Straight Jacket Polarized

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Oakley Polarized Straight Jacket Polarized

Oakley okulary ® wykonane Proste Kurtka dla tych, którzy rozumieją, że styl to coś zdefiniować siebie? to? nie jest idea świata? s, jak należy patrzeć. Jeśli potrzebujesz na świecie? S opinię, Straight Jacket ® nieprawdaż? T przeznaczona dla Ciebie. Pierwszy projekt powstał ponad dziesięć lat temu, i to mieszane sztuki Oakley z nauki optyki precyzyjnej. To ostatnie wydanie łączy agresywną stylistykę z najlepszych technologii w historii dominować promienie świetlne.


We zoptymalizowany obiektywy ze stałą powłokę o nazwie HYDROPHOBIC? że utrzymuje odporne na rozmazywanie barierę olejów skóry, osłony przeciwsłoneczne i płyny, nawet odpycha kurz i brud. Że? S oprócz odpychania wody i zapobieganie mokre sheens od uszkodzenia swój punkt widzenia. Ty też możesz mieć doskonałą klarowność High Definition Optics ® (HDO ®), w tym opatentowanych technologii, takich jak XYZ Optics ® dla krystalicznie czystej wizji wzdłuż całej krzywej obiektywu. Optyka są tak ostre, że przekracza standardy ANSI Z87.1.


Ochrona spełnia standardy ANSI Z87.1 dla obu wysokiej prędkości i wysokiej masowego oddziaływania, a Plutonite czystej ® obiektywy odfiltrować 100% całego promieniowania UVA, UVB, UVC, a także szkodliwe światło niebieskie w górę do 400 nm. Wytrzymała, lekka rama O Matter ® wykorzystuje miękkie komponenty ® Unobtainium zwiększyć przyczepność od potu. To? Wszystko część Three-Point Fit, który utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego i oferuje całodzienne komfort.


Prosto ® Jacket jest dostępny z różnych opcji, w tym Iridium ® powłoki soczewek, że światło równowagi i ograniczyć olśnienie, soczewki Activated By Transitions ® ciemnieć w odpowiedzi na światło, a nawet najlepsze spolaryzowane soczewki na świecie. Ramka może być wyposażone w soczewki Oakley na receptę.


Cechy:


- Wytrzymałość i całodzienny komfort z lekkiego, odpornego na stres materiału O Matter ® Rama


- Comfort and Performance of Three-Point Fit, który utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego


- Optyczna precyzja i odporność na uderzenia spełniają standardy ANSI Z87.1 optyczne i podstawowe standardy wpływu


- UV ochrona Plutonite ® materiału soczewki, które filtruje 100% UVA / UVB / UVC i szkodliwe światło niebieskie do 400 nm


- Zawiera opatentowaną dowód Oakley ® S rozmazywanie hydrofobową powłokę, która jest odporna na wodę, oleje i kurz pot


- Opatentowane hydrofilowe Unobtanium earsocks ® i noski zapewnić ścisłe, bezpieczne dopasowanie, i przyczepność wzrasta z potu


- Ikona metal akcenty


- Przeznaczone dla średnich twarzach


- Zminimalizowane blask za pomocą technologii, która produkuje najlepsze spolaryzowane soczewki na świecie
Szary Polarized


Medium to jasnym świetle. Doskonały uniwersalny obiektyw, który przecina oślepiające odblaski, oferując postrzeganie kolorów prawdziwszy.


Dane techniczne:


- Transmisja światła: 17%


- Warunki: średni w jasnym świetle


- Wskaźnik ochrony: 3


- Neutral / Kontrast: Neutralny


Oakley Polarized Straight Jacket Polarized jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające Oakley Polarized Straight Jacket Polarized.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley Polarized Straight Jacket Polarized

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij