Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Offshoot Polarized

Oakley Offshoot Polarized

Oakley Offshoot Polarized

  • Oakley Offshoot Polarized
  • Oakley Offshoot Polarized
  • Oakley Offshoot Polarized
  • Oakley Offshoot Polarized
  • Oakley Offshoot Polarized

Oakley Offshoot Polarized

Opis produktu Oakley Offshoot Polarized

Armat sportów akcji i muzycznym biznesie zawsze szukają stylu, który ustawia je od siebie, więc wziął inspirację z naszego okulary Big Taco i stworzył wersję z jednym obiektywem zamiatanie.


Największa ramka O Matter jaki kiedykolwiek stworzyliśmy, Oakley pochodną jest komfortowo lekka konstrukcja z metalowych zespołów zainspirowanych starych mikrofonów z lat 50-tych. Z Polaric elipsoidy geometrii soczewki o bardzo ostry jasności pochodną zwiększa pole widzenia, ochronę boczną i oryginalność.


Jeżeli zwykłe okulary czuć się zbyt mały dla Ciebie, wystarczy znaleźć odpowiednie ramki. Nawet ludzie z twarzami średniej wielkości będą cieszyć się wygodą. Pochodną jest o dodanie objętości osobowości - nie łączenia się z wielkości - i pewność, fajne spojrzenie niesie wyjątkowe akcenty.


Oprócz zespołów metalowych na zawiasach i porad macierzystych, daliśmy nasze metalowe "ludzie" ikony udowodnić streetwise cred jej gładkiej, czystej stylu.


Kontur z boku na bok otwiera widok obwodowych. Dzięki naszym ultra-precyzyjnych optyki, nie będzie widać zakłócenia w obwodzie jak w zwykłych okularach.


Boczny projekt daje ochronę przed wiatrem, słońcem i uderzenia, a nasza czysta soczewek PLUTONITE filtruje 100% całego promieniowania ultrafioletowego.


Wybierz kolor combo obiektyw / ramki z optyką Oakley HDPolarized i zobaczyć, jak wygodne jest to, aby mieć 99% odblasków wyeliminowane. Mamy też opcje z powłoką Iridium obiektyw jeszcze bardziej zrównoważonego olśnienie filtrowania powiększonej transmisji światła.Cechy:


- Wytrzymała rama z lekkiego O Matter, zaprojektowane na wygodne dopasowanie na większych powierzchniach


- Unikalne zespoły metalowe na zawiasach i porad macierzystych


Metalowe akcenty - ikona


Soczewki:


- Polaric Ellipsoid geometria jasność obiektywu, która rozciąga się na skraju szerokiego widzenia peryferyjnego


- Krzywizna soczewki, która zwiększa ochronę boczną przed słońcem, wiatrem i wpływem


- Ochrona materiału soczewki PLUTONITE zapewniające 100% ochronę przed promieniami UVA, UVB, UVC i szkodliwego światła niebieskiego do 400nm


- Zminimalizowane blask dzięki technologii, która produkuje najlepsze spolaryzowane soczewki na planecie: HDPolarized optyki (opcja)


- Redukcja odblasków i zrównoważony przepuszczalność światła powłoki soczewek Iridium (opcjonalnie)


Specyfikacja obiektywu:


Czarny Iridium Polarized


Bardzo jasne światło. Wygodny obiektyw odcień, który oferuje prawdziwsze postrzeganie kolorów. Wyposażony w powłokę Iridium ® dla maksymalizować redukcji olśnienia.


- Transmisja światła: 9%


- Warunki: bardzo jasne światło


- Ochrona Indeks: 3


- Neutral / Kontrast: Neutralny


Zamawiaj Oakley Offshoot Polarized i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Oakley Offshoot Polarized, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Oakley Offshoot Polarized w magazynie w cenie 139.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Okulary przeciwsłoneczne , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley Offshoot Polarized

Użycie
Kolor
Płeć
Wiek
Użycie
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij