Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Fuel Cell

  • Oakley Fuel Cell
  • Oakley Fuel Cell
  • Oakley Fuel Cell

Oakley Fuel Cell

Opis produktu Oakley Fuel Cell

Okulary słoneczne ogniwa paliwowego


My? Ve bawiąc mieszanką sztuki i techniki przez pewien czas. Chodziło o to, aby stworzyć czysty, oryginalny styl dla tych, którzy dont prostu przejść drogę życia? oni Stomp to i zostawić ślady.


Że? S, co doprowadziło do CELL Oakley FUEL?. Chodzi o to, niezachwianą oryginalność i sprawne wygląd. It? S dowodem, że gdy autentyczność mówi sama za siebie, mówi o wielkości.


Oba obiektywy są rzeczywiście wycięte z jednej tarczy optycznie czystego Plutonite ®, a następnie umieszczony w ramie, by utrzymać, ciągły kontur.


Innowacji wysokiej OPTICS DEFINICJA ® (HDO ®), POLARIC elipsoidy? Geometria obiektywu wysuwa jasność całą drogę do obwodowego widzenia, przekraczające standardy optyczne ANSI Z87.1.


Ochrona przed uderzeniami spełnia wszystkie podstawowe standardy ANSI Z87.1 przy filtrowanie UV w 100% do pokonania dla każdego promieni UVA, UVB i UVC. Krzywizny soczewki i architektura frame poprawić ochronę boczną i trwałe a jednocześnie lekki materiał O MATTER ® Rama maksymalizuje komfort z doskonałym Fit trzypunktowego.


Pomyśl o polaryzacji jako glare zabić przełącznik? S zawsze. Oakley HDPolarized soczewki są rozwiązaniem dla ogniw paliwowych, a oni blokują 99% tych drażniących promieni, które zakłócają wizji.


Jeśli weren? T urodził się z idealnych oczach, bez nerwów? Ogniwo paliwowe jest dostępne z soczewkami Oakley Authentic Prescription (+2.00 przez -4,00 łącznej mocy).


Ty? Ll również zobaczyć? IRIDIUM ®? w liście opcjonalnych soczewek. It? Sa trwałe powłoki, że melodie i lekkie wagi przy jednoczesnym zmniejszeniu odblasków.


Obiektyw:


■ Podwójna soczewka POLARIC elipsoidy? geometria


■ Optyczna precyzja i odporność na uderzenia spełniają lub przekraczają Z87.1 optyczne i podstawowe standardy wpływu


■ UV ochrona PLUTONITE ® materiału soczewki, który filtruje 100% UVA / UVB / UVC i szkodliwego światła niebieskiego do 400nm


■ Zmniejszenie odblasków i dostrojony przepuszczalności światła powłoki soczewek IRIDIUM ® (opcjonalnie)


FRAME:


■ Wytrzymałość i całodzienny komfort lekki, odporny na naprężenia materiału O Matter ® ramą


■ Komfort i wydajność Three-Point Fit, który utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego


■ Metalowe akcenty icon


Czy znasz wszystkie funkcje Oakley Fuel Cell? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Okulary, naszą kompletną kolekcję Okulary przeciwsłoneczne . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Oakley, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley Fuel Cell

Użycie
Kolor
Wiek
Użycie
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij