Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Flak Jacket XLJ Polarized

Oakley Flak Jacket XLJ Polarized

Oakley Flak Jacket XLJ Polarized

  • Oakley Flak Jacket XLJ Polarized
  • Oakley Flak Jacket XLJ Polarized
  • Oakley Flak Jacket XLJ Polarized
  • Oakley Flak Jacket XLJ Polarized
  • Oakley Flak Jacket XLJ Polarized

Oakley Flak Jacket XLJ Polarized

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Oakley Flak Jacket XLJ Polarized

Wzmianka sportu golfa wokół siedziby naszej firmy i ludzi będzie patrzeć przez okno, z szeroko otwartymi oczami uśmiechy i lekko ślinić tu i tam, a potem znikają na resztę popołudnia.


To było więcej niż dziesięć lat temu, kiedy zaczął się rozwijać ostatecznego obiektyw golfowe, innowacje nazwie G30, który zmiótł na wyjątkową pomysł, co można zrobić z małą kulkę białym.


Teraz, gdy już stworzył Flak rama kurtka z najbardziej zaawansowanych technologii w okulary wydajności, to tylko kwestia czasu, zanim te dwa wynalazki znaleźć siebie, ale żądny zapachu trawy fresh-cut.


Pro golfistów zaufali ich wizji Oakley lat. Jednym z powodów jest nie do pobicia jasność optyki wysokiej rozdzielczości (HDO), ale to był tylko nasz punkt wyjścia do tego golfa zoptymalizowany edycja Flak okulary kurtki.


Jego G30 soczewki faktycznie zwiększyć swoje postrzeganie głębi poprzez pobudzanie wizualny kontrast, i są przeznaczone do pracy w środowisku, w którym zwykłe okulary po prostu nie działa: niebo jest zachmurzone i dziur zacienionych, aż do warunków średnich jasne.


Noszenie odcienie w płaski, lekki nudny wydaje sprzeczne z intuicją - dopóki nie spróbujesz G30 soczewki i zobaczyć różnicę.


Flak Jacket ma rama wymiennymi soczewkami, więc gdy słońce w końcu latarki toru, możesz zmienić optykę tak łatwo, jak zmienić klub.


Jeśli chodzi o przejrzystości optycznej i ochrony oddziaływania, spełniają standardy ANSI Z87.1, a nawet filtrowanie 100% promieniowania UV.


Ramka pasuje wygodnie lekki O Matter z miękkich komponentów Unobtainium zwiększających przyczepność od potu, a my to dwa rozmiary komponentów Prądownice dla niestandardowego dopasowanie. Połóż to wszystko razem i to, co masz to niezbędne wyposażenie dla poważnych graczy.


Ten golf zoptymalizowany edycja Flak Jacket dostępny jest w dwóch soczewek opcji Kształt: rozmiar standardowy obiektyw lub większy kształt XLJ z rozszerzonym zasięgu.


Jeśli zdecydujesz się na dodanie opcjonalnych obiektywów później pamiętać, że oba rozmiary obiektywu pasuje do ramki, a wszystkie zestawy soczewek Flak Jacket są wymienne.Cechy:


- Wymienne obiektywy do optymalizacji wydajności w każdym środowisku


- Wytrzymałość i całodzienny komfort z lekkiego, odpornego na stres O Matter materiału ramki


- Optymalna ochrona obwodowa i boczne widzenia obiektywu krzywizny bazowej 8,75


- Komfort i wydajność Three-Point Fit, który utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego


- Ikona metal akcenty


- Optyczna precyzja i wydajność, która spełnia standardy ANSI Z87.1


- Odporność na uderzenia, który spełnia standardy ANSI Z87.1 dla wpływu wysokiej masy i wysokiej prędkości


- Ochrona przed promieniowaniem UV soczewki Plutonite że filtruje 100% UVA / UVB / UVC i szkodliwe światło niebieskie do 400 nm


- Redukcja odblasków i dostrojony przepuszczalności światła powłoki soczewek Iridium


- Wiele wymienne opcje nosa Unobtainium pad za konfigurowalny i wygodny pewne dopasowanie


- Specyficzne sportowe ochronna Oakley Łagodna Vault dołączone możliwości dostawienia dodatkowych obiektywów


- Dostępne z soczewkami korekcyjnymi Oakley (+2.00 przez -3,00 łącznej mocy)


Czy szukasz produktów tenisowy marki Oakley? Na smashinn, w sklepie online tenisowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów tenisowy, m.in Oakley Flak Jacket XLJ Polarized. W tym momencie Oakley Flak Jacket XLJ Polarized jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla tenisowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Oakley Flak Jacket XLJ Polarized

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Rozmiar oakley flak jacket xlj

-

HI, iam zainteresowany zakupem Oakley Flak Jacket XLJ (EAN Kod kreskowy detaliczną 700285129037)). Jednakże wielkość produktu nie został wymieniony w website.If można dać mi znać rozmiar wtedy mogę iść do przodu z zakupu. Pozdrowienia.

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, to jest standard fit gogle. Obiektyw Szerokość = 58mm; Most Szerokość = 22 mm; Wysokość = 39mm obiektyw i Świątynia Arm Długość = 133 mm. pozdrowienia

Rozmiar oakley flak jacket xlj

-

Znajduje się on rozmiar 59 lub 63

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, jest to standardowy rozmiar z obiektywem width = 58mm; Most Szerokość = 22 mm; Obiektyw Wysokość = 39 mm i Świątynia Arm Długość = 133 mm. pozdrowienia

Wielki

-

Wielkie okulary do ataku i biegania

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij