Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nutrisport

Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5

  • Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5
  • Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5

Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5

Opis produktu Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5

Wkład białka serwatkowego izoluje z węglowodanami. Rozgałęzione aminokwasy, L GLUTAMINE, AKG, cytrynowy cytryn, magnez i witaminy dla wysiłku regenerującego.

Skład na dawkę (40 g):

Odzysk mięśni:

Izolat białka (14,8 g):

Białko jest podstawowym składnikiem odżywczym. We wszystkich możliwych źródłach "wyizolowanie białka" zapewnia bogate źródło rozgałęzionych aminokwasów i doskonałą biodostępność. Wchłania się łatwo i przyspiesza regenerację.

Węglowodany (20,0 g):

Połączenie węglowodanów o krótkim łańcuchu i długołańcuchowym w celu zapewnienia jak największej skuteczności uzupełniania zapasów glikogenu. Węglowodany są podstawą energetyczną organizmu, więc niezbędne jest odzyskanie energii zużywanej przez trening i / lub rywalizację, aby utrzymać intensywność ćwiczeń każdego dnia.

L Glutamina (1,0 g):

L Glutamina jest najbardziej obfitym aminokwasem w tkance mięśniowej, stąd jego znaczenie w procesach regeneracji mięśni. Ponadto sprzyja zastępowaniu glikogenu mięśniowego, zwiększa uwalnianie komórkowe i zapobiega katabolizmowi.

BCAA (1,0 g):

Rozgałęzione aminokwasy (BCAA) to 3 (L Leucyna, L Izoleucyna i L Valine) i odgrywają ważną rolę w procesach odzyskiwania mięśni. Stymulują syntezę białek mięśniowych, co pozwala na optymalne odzyskanie, a także ma działanie antykataboliczne.

Tauryna (500 mg):

Tauryna jest bardzo bogatym aminokwasem w tkance mięśniowej, która dodatkowo uczestniczy w procesach detoksykacji. W ten sposób sprzyja regeneracji mięśni i eliminacji pozostałości powstałych podczas ćwiczeń.

Magnez (150 mg 50% CDR *):

Mineralny bardzo ważny zarówno w procesach energetycznych metabolizmu, jak i mechanizmach skurczu mięśni i relaksacji. Z tego powodu wymiana jest konieczna, gdy należy unikać skurczów mięśni.

Detoksykacja:

Ketooglutaran argininy alfa (660 mg):

Jako prekursor tlenku azotu (NO) arginina alfa ketoglutarat sprzyja przepływowi składników odżywczych do mięśni oraz zwiększonym natlenianiu w celu szybkiego i skutecznego odzysku.

Jabłczan cytrynowy (500 mg):

Jabłek cytrynowy pomaga odprowadzić ciało poprzez wyeliminowanie kwasu amonowego i mlekowego podczas ćwiczeń, a także działa przeciwko wolnym rodnikom generowanym podczas uprawiania sportu.

Przeciwutleniacz:

Witamina C (30 mg 50% CDR *):

Witamina C to witamina o dużej zdolności antyoksydacyjnej w metabolizmie. Dzięki temu witamina C chroni nas przed zużyciem wewnętrznym, które generuje praktykę ćwiczeń i opóźnia procesy zwyrodnieniowe i starzenia.

Ochrona:

Witaminy B1 (0,7 mg), B2 (0,8 mg) i B6 (1 mg) (50% CDR *):

Witaminy B biorą udział w procesach wchłaniania licznych składników odżywczych, są niezbędne dla energii (stąd ich uzupełnianie po wysiłku fizycznym) oraz wzmacniają układ nerwowy i immunologiczny (między innymi).

* CDR: zalecana dzienna kwota

Jak używać

Rozpuścić 40g (pełne 1 metr) w 250 ml (jedna szklanka) wody po zakończeniu ćwiczeń.


Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5 dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5 posiada oficjalną gwarancję marki Nutrisport. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Zdrowie i odżywianie i kategorii Rekuperatory.

Cechy Nutrisport Stressnutril Recuperation 40gr x 5

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij