Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nutrisport

Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24

Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24

  • Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24
  • Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24
  • Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24

Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24

Opis produktu Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24

Ilość na dawkę (1 żel 40 ml):

Energia:

Krótki łańcuch węglowodanów (4,6 g):

Nutrisport Gel zapewnia odpowiednią ilość węglowodanów o krótkim łańcuchu (Fructose + dekstroza) w celu zapewnienia natychmiastowego zaopatrzenia w energię bez powodowania niepożądanych skoków cukru we krwi (a tym samym insuliny), odpowiedzialnych za straszliwy "ulewa".

Długość łańcucha węglowodanowego (26 g):

Nutrisport Gel uzupełnia swoją formułę energetyczno-węglowodanową o długim łańcuchu, która dzięki swej długotrwałej absorpcji zapewnia długotrwałe dostarczanie energii, zapobiegając zmęczeniu mięśni ..

Wchłanianie i wydajność tłuszczu:

Tauryna (50 mg):

Aminokwas jest bardzo obfity w tkance mięśniowej, która odgrywa ważną rolę w wykonywaniu sportowca. Stymuluje absorpcję składników odżywczych i poprawia wydajność dzięki jego interwencji w układzie neuroprzekaźnika. Poprawia odpowiedź mięśni, a tym samym skuteczność.

Witaminy z grupy B (15% CDR *):

Zestaw rozpuszczalnych w wodzie witamin (B1, B2, B3 i B6) niezbędnych w procesach pozyskiwania energii w organizmie. Praktyka ćwiczeń oznacza wzrost jego aktywności, a tym samym zwiększenie potrzeb tej grupy witamin, niezbędnych w wykonywaniu sportowca.

Poprawa:

BCAA:

Rozgałęzione aminokwasy (BCAA) mają dużą moc odzyskiwania ze względu na ich obfitość w tkankach mięśniowych ciała. Proporcja, w jakiej zostały dodane (2: 1: 1) maksymalizuje efekt regeneracyjny. Ponadto, w sytuacjach dużego zapotrzebowania na energię, zapewniają szybką energię umożliwiającą oszczędność glikogenu mięśniowego.

Zawiera: L Leucynę (80 mg), L Valine (40 mg), L Izoleucynę (40 mg)

Przeciwutleniacz:

Witamina E (44% CDR *):

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach o aktywności antyoksydacyjnej. Reaguje z wolnymi rodnikami powstającymi podczas aktywności fizycznej, unikając zniszczenia "dobrych komórek" i spowalniając proces starzenia. Uważa się, że kardiologia chroni i odmładza witaminę. W połączeniu z witaminą C wzmacniają działanie przeciwutleniające.

Witamina C (15% CDR *):

Witamina rozpuszczalna w wodzie wyróżnia się swoją mocą przeciwutleniającą i interweniuje w proces powstawania kolagenu, głównego składnika chrząstki i kości. W połączeniu z witaminą E zwiększa aktywność antyoksydacyjną.

Prezentacja:

40 g żelu

Jak używać:

Weź 1 żel co 45 minut intensywnego wysiłku aerobowego lub na początku treningu (maksymalnie 3 żele)


Kupuj Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24 w najniższej cenie! Twój sklep online tenisowy, smashinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Odżywianie w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu tenisowy w świetnych cenach!

Cechy Nutrisport Gel Taurina Cake Box 24

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności