Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nb enebe

Nb enebe Sprint

Nb enebe Sprint

Nb enebe Sprint

Nb enebe Sprint

  • Nb enebe Sprint
  • Nb enebe Sprint
  • Nb enebe Sprint
  • Nb enebe Sprint
  • Nb enebe Sprint
  • Nb enebe Sprint

Nb enebe Sprint

Opis produktu Nb enebe Sprint

Trwały jakości do podstawowej gry. Jest to najlepszy wybór, aby dostać się rozpoczęła się w fascynujący świat tenisa stołowego. Polecane przez Federację Tenisa Stołowego hiszpańskiej (RFETM).Dane techniczne:


Seria: 200

Prędkość: 3

Kontrola: 10

Ilość obrotów: 2

Guma z kauczuku: Pryszcze

Rękojeść: Prosto

Styl gry: Sterowanie


Zamierzasz kupić Nb enebe Sprint? Wszystkie produkty Nb enebe mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Nb enebe Sprint i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów tenisowy.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty