Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nb enebe

Nb enebe Short Pant Micro Serka

Nb enebe Short Pant Micro Serka

  • Nb enebe Short Pant Micro Serka
  • Nb enebe Short Pant Micro Serka
  • Nb enebe Short Pant Micro Serka

Nb Enebe Short Pant Micro Serka

Opis produktu Nb enebe Short Pant Micro Serka

Krótkie spodnie w czarnym kolorze super lekkiej tkaniny, wygodne do uprawiania ulubionego sportu, ponieważ pochłania wilgoć, dzięki czemu skóra pozostaje sucha.

Z regulowanym sznurkiem zapewniającym optymalną przyczepność i siatkę, ułatwiając pot.

Charakterystyka:

100% Polyester Microfiber 50D

Technologia DRY PLUS: tkanina ta zapewnia większą absorpcję wilgoci, izolację cieplną, jaskrawe i żywe kolory, które trwają, swobodę ruchu, maksymalna oddychalność, elastyczność i miękkość, antystatyczny produkt.


Jeśli szukasz dobrej jakości Spodnie artykułów, to nasza oferta Spodnie z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Nb enebe Short Pant Micro Serka, w cenie 19.95 $. smashinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt tenisowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Nb enebe Short Pant Micro Serka, dopasujemy cenę!

Cechy Nb enebe Short Pant Micro Serka

Długość
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij