Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nb enebe

Nb enebe Giulietta 5.2

Nb enebe Giulietta 5.2

Nb enebe Giulietta 5.2

  • Nb enebe Giulietta 5.2
  • Nb enebe Giulietta 5.2
  • Nb enebe Giulietta 5.2
  • Nb enebe Giulietta 5.2
  • Nb enebe Giulietta 5.2

Nb enebe Giulietta 5.2

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Nb enebe Giulietta 5.2

Giulietta 5,2 jest dla zaawansowanych graczy, którzy wymagają rakietę z doskonałą kontrolą i dobrej mocy, aby pomóc w rozwoju grać. Z nowym nowoczesnego i ekskluzywnego wzornictwa z masy rakiety jest lżejszy, aby dostosować ją do charakterystyki zawodników.


Rdzeń wykonany jest z rakietą Super miękkiej gumy EVA, dla graczy, którzy potrzebują dużo kontroli w ich grze rosnących sweet spot z racket.We zwiększona sztywność głowy poprzez zwiększenie ilości włókna szklanego, aby uzyskać większą moc.


Serce i uchwyt w 100% na węglu, aby zwiększyć sztywność uzyskuje zrównoważoną ciężar rakiety, zapewniając maksymalną precyzję w ramce shot.The jest wykonana z włókna szklanego w połączeniu z włókna węglowego.


Konstrukcja jest wzmocniona rakieta w nim punktów krytycznych z włókna węglowego, aby nadać mu większą sztywność i wytrzymałość, przedłużając jego żywotność. Wszystkie nasze rakiety ENEBE zostały zaprojektowane pod ścisłą jakości kontroli i warunków gry, przy użyciu wysokiej jakości materiałów odpowiednich dla każdego poziomu gry.


Nie czekaj dłużej i kup Nb enebe Giulietta 5.2. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Nb enebe Giulietta 5.2, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Rakiety padel dla tenisowy i innych aktywności. Nasze Rakiety padel sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Profesjonalne .

Cechy Nb enebe Giulietta 5.2

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty