Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nb enebe

Nb enebe Equip 400

Nb enebe Equip 400

Nb enebe Equip 400

Nb enebe Equip 400

  • Nb enebe Equip 400
  • Nb enebe Equip 400
  • Nb enebe Equip 400
  • Nb enebe Equip 400
  • Nb enebe Equip 400
  • Nb enebe Equip 400

Nb enebe Equip 400

Opis produktu Nb enebe Equip 400

Kontrastowe jakości, to bat pozwala rozwijać podstawowe techniki gry z dobrą kontrolę nad piłką. ENEBE wprowadza starannie zaprojektowany gamę doskonałej jakości dla tych graczy, którzy lubią "kontrolować" grę.


Nasi najlepsi gracze z powrotem ten zakres i dlatego w ENEBE są dumni, że sponsorowany wszystkich krajowych hiszpańskich drużyn od czasu 1970 roku. Polecane przez Federację Tenisa Stołowego hiszpańskiej (RFETM). Gumy zatwierdzone przez ITTF (International Table Tennis Federation).Dane techniczne:


Seria: 400

Prędkość: 6

Kontrola: 10

Ilość obrotów: 4

Gąbka: 1,5 mm

Guma: Pryszcze w gumowe ENEBE *, zatwierdzone przez ITTF.

Uchwyt; Anatomiczny

Styl gry: Sterowanie


Zamawiaj Nb enebe Equip 400 i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Nb enebe Equip 400, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Nb enebe Equip 400 w magazynie w cenie 7.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Rakietki tenisa stołowego, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty