Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nb enebe

Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3

Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3

  • Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3
  • Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3

Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3

Opis produktu Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3

Box z 3 + 1 kulkami NB Top 1 *, średnicy piłki do ping ponga wynosi 40 mm. Polecane przez hiszpańskiego Związku Tenisa Stołowego (RFETM).

W sklepie smashinn z znajdziesz Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3 w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3, m.in. z kategorii Piłki od swojego sklepu online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów na temat sprzętu, a także opinie o Nb enebe Box 31 Balls Nb Top 3.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry produkt

-

piłki tenisowe są bardzo dobre i dotarło szybko. Nie ma sprawy.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności