Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nalgene

Nalgene OTF Kids Bottle 350ml

Nalgene OTF Kids Bottle 350ml

  • Nalgene OTF Kids Bottle 350ml
  • Nalgene OTF Kids Bottle 350ml
  • Nalgene OTF Kids Bottle 350ml

Nalgene OTF Kids Bottle 350ml

Opis produktu Nalgene OTF Kids Bottle 350ml

Zbyt duży dla Grip n Gulp? Zbyt mała dla OTF? Spróbuj tego na rozmiar. Bierzemy butelkę 12 uncji i powiązać go z dowodem przecieku w locie Cap. My również korek silikonowy trochę bardziej miękkie więc byłoby łatwiejsze dla małego ćwierkania naciskać zamkniętej.

Cechy:

Trwały

odporne zapach

Wolny od BPA

Łatwy Wylewka alkoholu

Blokowanie kabłąka zapewnia szczelne zamknięcie


Zamawiaj Nalgene OTF Kids Bottle 350ml i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Nalgene OTF Kids Bottle 350ml, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Nalgene OTF Kids Bottle 350ml w magazynie w cenie 10.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Butle, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Nalgene OTF Kids Bottle 350ml

Kolor
Kolor
Pojemność

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielkie dzieci butelki

-

Łatwo otworzyć jeszcze szczelne. Idealna na wycieczki samochodowe i pudełka na kanapki. Pasuje do bocznej kieszeni plecaka, jak również.

Dobra butelka

-

Jakość jest dobra i łatwa w obsłudze dla 4-letniego dziecka. Doskonały rozmiar.

Bożego narodzenia

-

Nie jest darem Bożego Narodzenia w zajęty w grudniu ale dziękuję w odpowiedzi na gładkie. Kłopot w dostawie Japonii, chociaż myślę, że (tabela nieobecność) trudne dochodzenie, ponieważ nie ma bagaż jest faktura była dobra, może śledzić można potwierdzić w sieci. Nie było również problemem w bagażu z zagranicy, pozwól mi być wykorzystana w przyszłości

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności