Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nalgene

Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L

Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L

  • Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L
  • Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L
  • Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L

Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L

Nie za duży, nie za mały, ta butelka jest w porządku. Wąskie usta sprawia, że ​​w łatwy animuszu doświadczenia pitnej. Zamknięcie butelki i stworzyć szczelny układ bez pierścieni O, które mogą wypaść. Butelkę można myć w zmywarce, po prostu upewnij się, że nasadka nie uderzył w element grzejny, ponieważ jeśli nie będzie topnieć. Wszystkie butelki Codzienne wykonane są z Eastman Tritan i są bardzo trwałe i odporne na smaków i zapachów.

Cechy:

Wolny od BPA

Wykonane w USA

Gauranteed for Life

Wielokrotnego użytku butelka wody pomaga zmniejszyć ilość odpadów, a jak chcemy powiedzieć Refill nie odpadów.

Dane techniczne:

Codziennie ™ Tritan ™ BPA bezpłatny Wysoka odporność na uderzenia Odporny na zabrudzenia Wont zachowują zapachy Wytrzymuje sub zamrażania do temperatury wrzenia w zmywarce od elementu grzewczego temperatura maksymalna: 100 ° C / 212 ° F Temperatura * Min: 40 ° C / 40 ° F

Zamknięcie jest 38mm do zastąpienia


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Cechy Nalgene Narrow Mouth Bottle 1L

Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały

-

Doskonałe. Produkt jest już rozpoznawane. Ale obsługa sklepu była fantastyczna

Nalgene butelka

-

Butelka z odpowiedniego materiału, użyteczne do kontrolowania cieczy pił znacznik. Uważam, że to wygodny w użyciu w replazo zwykłe butelki z tworzywa sztucznego nie nadają się do wypełnienia. Jednak jest to chyba dość szeroki, aby trzymać w ręku długi czas.

Nalgene wąskie usta butelka 1l

-

Co za wspaniały butelkę, użyj butelki codziennie. Wąskie usta znacznie lepiej niż szeroki do picia w podróży. Wytrzymała butelka

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności