Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mission

Mission Helmet Liner

Mission Helmet Liner

  • Mission Helmet Liner
  • Mission Helmet Liner
  • Mission Helmet Liner

Mission Helmet Liner

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Mission Helmet Liner

Pierwszy w historii chłodzenia czapka czaszka.

Wykonany z materiału własnego nowego formularza niestandardowego do chłodzenia do głowy i zmaksymalizować efekt chłodzenia.

Ten nowy materiał wydajność natychmiast chłodzi gdy nasączone wodą, wyżymano, po czym zatrzaśnięcia w powietrzu, aby uaktywnić właściwości chłodzące.

Zastrzeżona technologia działa poprzez pochłanianie wilgoci i pot w rdzeniu tkaniny, gdzie unikalny radiator jak budowa cząsteczki włókien krąży woda i reguluje szybkość odparowania do tworzenia przedłużonego efektu chłodzenia.


CECHY

Najlepiej do siatki lepszą wentylację

Lockdown Fit

Lekki

Rozciągliwy

Otarcie Darmowa Seam Budownictwo

Rozmiar uniwersalny


KORZYŚCI

Gdy jest mokra, natychmiast chłodzi

UPF 45 Ochrona przed słońcem

Chemical darmo, poręczny chłodzenia iz kaskiem

Odprowadza pot z głowy

Wspomaga krążenie wilgoci

Reguluje parowanie, aby pomóc fajne


W obecnej chwili Mission Helmet Liner dostępny jest w smashinn. Sprawdź jakie inne produkty tenisowy, marki Mission znajdziesz w sklepie z tenisowy. Stwórz swój outfit z modelami Daszkiem. W smashinn posiadamy najnowsze modele Odzież męska. Sprawdź naszą kolekcję tenisowy i znajdź coś dla siebie.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Mission Helmet Liner

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielka czapka

-

z rangend przetworzonej, pasuje idealnie. Mieć efekt chłodzenia próbowali te same czasy w kasku motocyklowym: zadziwiająco dobry. Jasne zalecenie. Ci, którzy chcą wyciągnąć na uszy czapce: wybrać dowolny inny model

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności