Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mio

Mio Link

Mio Link

Mio Link

  • Mio Link
  • Mio Link
  • Mio Link
  • Mio Link
  • Mio Link

Mio Link

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Mio Link

Bądź najlepszy zawodnik może być.


Mio Ciągłe Technologia z danymi EKG dokładne tętna przy prędkościach wydajności


Nie pas piersiowy, więc możesz trenować z sercem w zaciszu


Odporny do 30m głębokości wody


Dostosuj swój trening w strefach do 5 stóp ustawiane serca użytkowników


Podłącz do ulubionych aplikacji i urządzeń do ćwiczeń sportowych z Bluetooth Smarta (4.0) i ANT +. Sprawdź zgodność urządzenia


Przeznaczony dla małych średnich nadgarstków (121 175mm / 4.8 "6.9") Zobacz Tabela rozmiarów


Odporny do 30m głębokości wodyJAK MIO HEART RATE technologia działa:


Diody LED i elektro optyczne komórka "rozsądek" objętość krwi pod skórą. Stamtąd, zaawansowane algorytmy są stosowane do impulsu tak, że można wykryć prawdziwe rytm serca, nawet podczas jazdy na rowerze lub jazdy z prędkością działania.Łączność bezprzewodowa:


Podłącz do ulubionych aplikacji za pośrednictwem telefonów fitnessu Bluetooth® Smarta (4.0) i technologii ANT +.Zaprojektowany do działania:


Podczas intensywnych testów przed tętna najlepszych marek pas piersiowy, Mio LINK konsekwentnie wykonywane z dokładnością EKG 99%, nawet podczas jazdy z prędkością do 14,4 mph.Pobyt w strefie i na torze:


Szkolenie tętna okazały pomóc skuteczniej i efektywniej trenować, więc można zoptymalizować wydajność i zmaksymalizować trening. Mio LINK oferuje do 5 konfigurowalnych strefach tętna z sygnalizacją LED, które można powiedzieć, która linia jesteś w danym momencie, dzięki czemu można utrzymać się na torze z Twoich celów szkoleniowych.


Witaj w naszej Mio Link specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Wearables .

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Mio Link

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry wystarczających na basenem

-

Jedynym dobrym rozwiązaniem do wykorzystania na basen z Suunto zakres

Dobry wystarczających dla swimm

-

Teraz Wydaje się być jedynym rozwiązaniem dla HR w basenie. Nie oferują ich dokładności, ale wystarczającej ilości.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty