Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mio

Mio Link

Mio Link

Mio Link

  • Mio Link
  • Mio Link
  • Mio Link
  • Mio Link

Mio Link

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Mio Link

Bądź najlepszy zawodnik może być.


Mio Ciągłe Technologia z danymi EKG dokładne tętna przy prędkościach wydajności


Nie pas piersiowy, więc możesz trenować z sercem w zaciszu


Odporny do 30m głębokości wody


Dostosuj swój trening w strefach do 5 stóp ustawiane serca użytkowników


Podłącz do ulubionych aplikacji i urządzeń do ćwiczeń sportowych z Bluetooth Smarta (4.0) i ANT +. Sprawdź zgodność urządzenia


Przeznaczony dla małych średnich nadgarstków (121 175mm / 4.8 "6.9") Zobacz Tabela rozmiarów


Odporny do 30m głębokości wodyJAK MIO HEART RATE technologia działa:


Diody LED i elektro optyczne komórka "rozsądek" objętość krwi pod skórą. Stamtąd, zaawansowane algorytmy są stosowane do impulsu tak, że można wykryć prawdziwe rytm serca, nawet podczas jazdy na rowerze lub jazdy z prędkością działania.Łączność bezprzewodowa:


Podłącz do ulubionych aplikacji za pośrednictwem telefonów fitnessu Bluetooth® Smarta (4.0) i technologii ANT +.Zaprojektowany do działania:


Podczas intensywnych testów przed tętna najlepszych marek pas piersiowy, Mio LINK konsekwentnie wykonywane z dokładnością EKG 99%, nawet podczas jazdy z prędkością do 14,4 mph.Pobyt w strefie i na torze:


Szkolenie tętna okazały pomóc skuteczniej i efektywniej trenować, więc można zoptymalizować wydajność i zmaksymalizować trening. Mio LINK oferuje do 5 konfigurowalnych strefach tętna z sygnalizacją LED, które można powiedzieć, która linia jesteś w danym momencie, dzięki czemu można utrzymać się na torze z Twoich celów szkoleniowych.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Mio Link lub innych produktach marki Mio w kategorii Elektronika w smashinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport tenisowy z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Bransoletki aktywności, możesz wybrać produkty tenisowy od Mio, jednej z największych marek w branży.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Mio Link

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry wystarczających na basenem

-

Jedynym dobrym rozwiązaniem do wykorzystania na basen z Suunto zakres

Dobry wystarczających dla swimm

-

Teraz Wydaje się być jedynym rozwiązaniem dla HR w basenie. Nie oferują ich dokładności, ale wystarczającej ilości.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij