Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Alu Power Soft 16L

Luxilon Alu Power Soft 16L

  • Luxilon Alu Power Soft 16L
  • Luxilon Alu Power Soft 16L
  • Luxilon Alu Power Soft 16L

Luxilon Alu Power Soft 16L

Opis produktu Luxilon Alu Power Soft 16L

ALU Moc 127 spin ma kształt pięciokąta dla skrajnej potencjału wirowania. Ukształtowany tekstury ciąg wykopuje się piłka poczuł zawrót tworzenia dodanej, który jest idealny dla hybryd. Moc Tour poziomie, kontrola i trwałość do uzyskania najwyższej jakości.

Cechy:

Dokładne sama formuła Poly eter + aluminium ALU Mocy

1.27mm Średnica stwierdził jest wielkość okręgu podłączenia 5 stronach

Zmniejszenie napięcia co najmniej 10% niższa niż struny nylonowe, aby zapewnić optymalną grywalność jak ALU Moc wirowania nie cierpi z powodu utraty naciągu wspólnego dla innych ciągów

Dane techniczne:

String Gauge: 16G (1.27mm)

40 zestawów 12,2


Szukasz produktów Luxilon, a konkretnie Luxilon Alu Power Soft 16L? Na smashinn można znaleźć pełną listę Struny tenisowe tenisowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego smashinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje tenisowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobra obsługa

-

Bardzo dobra obsługa dostawy

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności