Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Alu Power Soft 12.2 m

  • Luxilon Alu Power Soft 12.2 m
  • Luxilon Alu Power Soft 12.2 m
  • Luxilon Alu Power Soft 12.2 m

Luxilon Alu Power Soft 12.2 m

Opis produktu Luxilon Alu Power Soft 12.2 m

ALU Moc 127 spin ma kształt pięciokąta dla skrajnej potencjału wirowania. Ukształtowany tekstury ciąg wykopuje się piłka poczuł zawrót tworzenia dodanej, który jest idealny dla hybryd. Moc Tour poziomie, kontrola i trwałość do uzyskania najwyższej jakości.

Cechy:

Dokładne sama formuła Poly eter + aluminium ALU Mocy

1.27mm Średnica stwierdził jest wielkość okręgu podłączenia 5 stronach

Zmniejszenie napięcia co najmniej 10% niższa niż struny nylonowe, aby zapewnić optymalną grywalność jak ALU Moc wirowania nie cierpi z powodu utraty naciągu wspólnego dla innych ciągów

Dane techniczne:

String Gauge: 16G (1.27mm)

40 zestawów 12,2


W tym momencie, Luxilon Alu Power Soft 12.2 m jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Struny tenisowe i w kategorii Siła . Posiadamy szeroki wybór Siła dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobra obsługa

-

Bardzo dobra obsługa dostawy

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij