Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Alu Power 15

Luxilon Alu Power 15

Luxilon Alu Power 15

  • Luxilon Alu Power 15
  • Luxilon Alu Power 15
  • Luxilon Alu Power 15
  • Luxilon Alu Power 15
  • Luxilon Alu Power 15

Luxilon Alu Power 15

Opis produktu Luxilon Alu Power 15

Ciąg ALU Power jest zdecydowanie najczęściej używanym ciągiem Pro Tour. Zapewniając niesamowitą kombinację mocy, sterowania i potencjału wirowania, moc ALU jest wykorzystywana przez 73% najlepszych 100 ATP profesjonalistów. Luxilon produkuje Poly Ether Ether, modyfikując istniejące materiały przed ekstruzją. Proces produkcyjny przebiega bardzo wolno.

Cechy:

Zestaw ciągów

Luxilon przewyższa wszystkie standardy jakościowe dla wariancji o wartości zbliżonej do zera. Gracze Pro liczą na to, że każdy zestaw jest identyczny

String jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć

Zmniejsz napięcie o co najmniej 10% niższe niż struny nylonowe, aby zapewnić optymalną grywalność, ponieważ moc ALU nie cierpi na utratę napięcia wspólną dla innych struny

Dane techniczne:

Materiał struny: Poly Ether Ether


Wszystkie produkty tenisowy z kategorii All players mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W smashinn znajdziesz szeroki wybór Struny tenisowe produktów od Luxilon. Luxilon Alu Power 15 w cenie 15.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności