Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Alu Power 12.2 m

Luxilon Alu Power 12.2 m

Luxilon Alu Power 12.2 m

 • Luxilon Alu Power 12.2 m
 • Luxilon Alu Power 12.2 m
 • Luxilon Alu Power 12.2 m
 • Luxilon Alu Power 12.2 m

Luxilon Alu Power 12.2 m

Opis produktu Luxilon Alu Power 12.2 m

Ciąg ALU Power jest zdecydowanie najczęściej używanym ciągiem Pro Tour. Zapewniając niesamowitą kombinację mocy, sterowania i potencjału wirowania, moc ALU jest wykorzystywana przez 73% najlepszych 100 ATP profesjonalistów. Luxilon produkuje Poly Ether Ether, modyfikując istniejące materiały przed ekstruzją. Proces produkcyjny przebiega bardzo wolno.

Cechy:

Zestaw ciągów

Luxilon przewyższa wszystkie standardy jakościowe dla wariancji o wartości zbliżonej do zera. Gracze Pro liczą na to, że każdy zestaw jest identyczny

String jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć

Zmniejsz napięcie o co najmniej 10% niższe niż struny nylonowe, aby zapewnić optymalną grywalność, ponieważ moc ALU nie cierpi na utratę napięcia wspólną dla innych struny

Dane techniczne:

Materiał struny: Poly Ether Ether


Luxilon Alu Power 12.2 m posiada oficjalną gwarancję Luxilon. Jako oficjalny detalista Luxilon, cała nasza oferta produktów tenisowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W smashinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Rakiety tenisowe , które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Siatka dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Luxilon Alu Power 12.2 m

Użycie
Format
Rodzaj siatki

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij