Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Alu Power 138

Luxilon Alu Power 138

  • Luxilon Alu Power 138
  • Luxilon Alu Power 138
  • Luxilon Alu Power 138

Luxilon Alu Power 138

Opis produktu Luxilon Alu Power 138

Ciąg ALU Power jest zdecydowanie najczęściej używanych stringon Pro Tour. Poprzez zapewnienie niesamowite połączenie mocy, kontroli i możliwości wirowania, ALU zasilania wykorzystuje o 73% ze 100 najlepszych ATP Pro. Luxilon wytwarza polieteroeteroketon poprzez modyfikację istniejących materiałów przed wytłaczaniem. Proces produkcyjny jest bardzo powolna.

Cechy:

bębnowy String

Luxilon przekracza wszelkie normy jakościowe dla najbliższej zerowej wariancji w ciąg. Pro gracze liczą na każdy zestaw jest identyczna

String jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć

Zmniejszenie napięcia co najmniej 10% niższa niż struny nylonowe, aby zapewnić optymalną grywalność jak ALU zasilania nie cierpią z powodu utraty naciągu wspólnego dla innych ciągów


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Luxilon Alu Power 138! Pomyśl o smashinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania tenisowy. smashinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Luxilon. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Reel naciągi.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności