Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Alu Power 200

  • Luxilon Alu Power 200
  • Luxilon Alu Power 200

Luxilon Alu Power 200

Opis produktu Luxilon Alu Power 200

Ciąg ALU Power jest zdecydowanie najczęściej używanych stringon Pro Tour. Poprzez zapewnienie niesamowite połączenie mocy, kontroli i możliwości wirowania, ALU zasilania wykorzystuje o 73% ze 100 najlepszych ATP Pro. Luxilon wytwarza polieteroeteroketon poprzez modyfikację istniejących materiałów przed wytłaczaniem. Proces produkcyjny jest bardzo powolna.

Cechy:

bębnowy String

Luxilon przekracza wszelkie normy jakościowe dla najbliższej zerowej wariancji w ciąg. Pro gracze liczą na każdy zestaw jest identyczna

String jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć

Zmniejszenie napięcia co najmniej 10% niższa niż struny nylonowe, aby zapewnić optymalną grywalność jak ALU zasilania nie cierpią z powodu utraty naciągu wspólnego dla innych ciągów


Chcesz kupić Luxilon Alu Power 200? Nie musisz już szukać! smashinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Siatka. Odkryj nowe promocje na Rakiety tenisowe w smashinn. Przygotowane przez Luxilon, produkty Siatka są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Luxilon Alu Power 200

Użycie
Rodzaj siatki
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij