Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Adrenaline 125

Luxilon Adrenaline 125

  • Luxilon Adrenaline 125
  • Luxilon Adrenaline 125

Luxilon Adrenaline 125

$ 122.95

* Ze względu na nowe przepisy Luxilon dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Luxilon Adrenaline 125

Adrenalin 125Opis:


Oferujący ostry klimat, Adrenaline jest duży na kontroli. Potężne gracze znajdą mogą przyjmować dużych cięć w piłkę i nadal zachować strzałów w liniach z tego ciągu.


Zorientowane sterowania sprawia, że ​​ta odpowiedź też spin-przyjazną ofertę, jako gracze znajdą zaufanie potrzebne do utrzymania prędkości huśtawka wysokie.Dane techniczne:


◦ Gauge: 16L / 1,25 mm


Długość ◦: 660ft / 200m


◦ Skład: Płynny polimer krystaliczny.


Budowa ◦: Włókna pojedyncze


◦ Kolor: Szary


Korzystaj z naszych ofert dla Luxilon Adrenaline 125. W twoim sklepie online , w smashinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem . Możesz także sprawdzić inne kategorie i znaleźć produkty marki Luxilon w najlepszej cenie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności