Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon Adrenaline 125

Luxilon Adrenaline 125

  • Luxilon Adrenaline 125
  • Luxilon Adrenaline 125
  • Luxilon Adrenaline 125

Luxilon Adrenaline 125

Opis produktu Luxilon Adrenaline 125

Adrenalin 125Opis:


Oferujący ostry klimat, Adrenaline jest duży na kontroli. Potężne gracze znajdą mogą przyjmować dużych cięć w piłkę i nadal zachować strzałów w liniach z tego ciągu.


Zorientowane sterowania sprawia, że ​​ta odpowiedź też spin-przyjazną ofertę, jako gracze znajdą zaufanie potrzebne do utrzymania prędkości huśtawka wysokie.Dane techniczne:


◦ Gauge: 16L / 1,25 mm


Długość ◦: 660ft / 200m


◦ Skład: Płynny polimer krystaliczny.


Budowa ◦: Włókna pojedyncze


◦ Kolor: Szary


Jeśli szukasz Luxilon Adrenaline 125, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. smashinn posiada ten i inne produkty tenisowy, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Sensations, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności