Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Luxilon

Luxilon 4G Rough 125

Luxilon 4G Rough 125

Luxilon 4G Rough 125

  • Luxilon 4G Rough 125
  • Luxilon 4G Rough 125
  • Luxilon 4G Rough 125
  • Luxilon 4G Rough 125
  • Luxilon 4G Rough 125

Luxilon 4G Rough 125

Opis produktu Luxilon 4G Rough 125

4G Szorstki 125 jest teksturą wersja 4G zwiększonej piłkę gryźć wgnieciony powierzchni, aby zapewnić większą ciąg Flex nieco bardziej miękkiego i bardziej wyrozumiały czuć. Zastrzeżona mieszanka materiałów i procesów produkcyjnych zwiększa komfort przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej utrzymanie napięcia, do 30% większa.

Cechy:

Aby uzyskać maksymalną konserwacja napięcie, łańcuchy molekularne tworzące 4G są doskonale dopasowane w sposób równoległy. Minimalizuje to uwikłanie w celu zapewnienia mniej pełzanie

Nieostrożne obróbka powierzchniowa odbywa się po procesie wytłaczania, ale przed ostatecznym chłodzenia

Strukturalna integralność łańcucha jest bezpieczne, jak wkroczył odbywa gdy ciąg jest jeszcze miękka

String jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć

Zmniejszenie napięcia co najmniej 10% niższa niż struny nylonowe, aby zapewnić optymalną grywalność jako 4G Szorstki nie cierpi z powodu utraty naciągu wspólnego dla innych ciągów

Dane techniczne:

String Gauge: 16G (1.25mm)

40 zestawów 12,2


Zamawiaj Luxilon 4G Rough 125, korzystając z naszej oferty i kolekcji . Zapoznaj się z produktami tenisowy na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie tenisowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności