Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lurbel

Lurbel Top Sportec

  • Lurbel Top Sportec
  • Lurbel Top Sportec
  • Lurbel Top Sportec

Lurbel Top Sportec

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lurbel Top Sportec

Damski top z technologii upraw IDT. To własna technologia Lurbel łączy węgiel bambusa z wielu włókien poliamidowych.

Technologia:

IDT termo tech

Wymagania termiczne:

Poczuj Thermo Tech:

Termoregulacja ciała: odzież z Feelthermo Tech Demand są przeznaczone do uprawiania pociąga za sobą znaczne zmiany temperatury. Opracowany z Lurbels Technologii IDT Własną węglem Bamboo, ich regulowania wydajności cieplnej poprawia ich strukturę i kombinacji wielowłókienkowej, Optymalizacja Ich zdolność do Neutralizować Zapachy z podwójnym Antybakteryjny bariery.


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Lurbel Top Sportec. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Lurbel Top Sportec. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Lurbel Top Sportec i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Cechy Lurbel Top Sportec

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij