Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lotto

Lotto T Strike Clay L

Lotto T Strike Clay L

  • Lotto T Strike Clay L
  • Lotto T Strike Clay L
  • Lotto T Strike Clay L
  • Lotto T Strike Clay L

Lotto T Strike Clay L

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lotto T Strike Clay L

Cechy:

PU i nylonu cholewki.

Wkładka EVA.

Gumowa podeszwa.

Technologia:

STRATOSFERA:

układ amortyzujący charakteryzuje się elementem sprężystym w liczniku pięty, wykonana ze specjalnej mieszanki elastomerowych o zmiennej geometrii wydrążonych półkul. W porównaniu z materiałami termoplastycznymi, kompozycja elastomerowa zapewnia bardziej równomierne mechaniczne ność efektywności w różnych warunkach atmosferycznych i spójność w czasie. Plus, to ma bardziej efektywnej pojemności autoadaptive do różnych ciężarów sportowców i graczy.

Stratosferze + ENERTURN: idealne dopasowanie

Stratosphere jest zaprojektowany, aby idealnie zintegrować ze sprawdzoną technologią Enerturn.

Tak więc idealne połączenie tworzy się pomiędzy:

- Amortyzacja

- Negatywny wpływ dyspersji

- Odskoczyć

PUNTOFLEX:

Puntoflex jest specjalnym urządzeniem technicznym, które pozwala stopie fl ex prawidłowo i daje doskonały powrót elastyczny.


Zamawiaj Lotto T Strike Clay L i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Lotto T Strike Clay L, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Lotto T Strike Clay L w magazynie w cenie 26.45 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Tenis, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Lotto T Strike Clay L

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności