Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lorpen

Lorpen Compression Light Calf Sleeve

  • Lorpen Compression Light Calf Sleeve
  • Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Rękawy uciskowe zostały wykorzystane w świecie medycznym od lat i teraz zawodnicy mogą korzystać z tych samych korzyści. Lorpens Anatomicznie Balanced rękawy uciskowe zapewniają ukończył kompresji, który optymalizuje przepływ krwi i dostarczanie tlenu do mięśni w nodze. Absolwent kompresji ma maksymalną najdalej kompresji od serca i stopniowo uwalnia się w nogę. O średnicy żyły obniżonej pobliżu kostki, to pomaga naciskać de natlenionej krwi z powrotem do serca.


Serce może następnie dostarczyć więcej bogatej w tlen z powrotem na nogi i pozostałej części ciała. Korzystanie kompresję również pomaga zmniejszyć drgania mięśni na kontakt z podłożem. W połączeniu ze zwiększonym przepływem krwi i tlenu do mięśni, co prowadzi do szybszego odzyskiwania. Szybsze odzyskiwanie oznacza mniejszą bolesność mięśni po wydarzeniach sportowych i pomaga zmniejszyć obrzęk i zapalenia. Lorpen dociskowe Rękawy są idealne dla sportowców, którzy chcą wszystkie korzyści mogą uzyskać.Cechy:


Poprawia wydolność poprzez redukcję drgań mięśni łydki podczas ćwiczeń

Zwiększa przepływ krwi i dotlenienie do mięśni

Może zapobiec obrzęk i zmniejszyć czas odzyskiwania podczas imprez

Mogą być stosowane razem z skarpety Lorpen T3, który zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci, przez suszarkę i chłodnicy środowisku stopyDane techniczne:


Wzrost: Przez łydki

Amortyzacja: Brak

72% nylon

28% Ea. LYCRA


Jeśli szukasz dobrej jakości Ocieplacze na nogi i ręce artykułów, to nasza oferta Ocieplacze na nogi i ręce z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Lorpen Compression Light Calf Sleeve, w cenie 13.95 $. smashinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt tenisowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Lorpen Compression Light Calf Sleeve, dopasujemy cenę!

Cechy Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Świetny produkt!

-

Wysyłka szybka, przesyłka dotarła długo przed terminem! Produkt corresponde opis nawet jeśli tylko rozpakowany wydawało zbyt małe rozmiary. zamiast raz nawleczone, ale okazały się idealne. Te skarpetki wykonywać swoją pracę, od pierwszego użycia nogi się lżejsze, mniej trud. Nie sądziłam ijvece musiałem znowu wydaje! Na pewno będę kupować kolejną parę.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij