Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lorpen

Lorpen Compression Light Calf Sleeve

  • Lorpen Compression Light Calf Sleeve
  • Lorpen Compression Light Calf Sleeve
  • Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Rękawy uciskowe zostały wykorzystane w świecie medycznym od lat i teraz zawodnicy mogą korzystać z tych samych korzyści. Lorpens Anatomicznie Balanced rękawy uciskowe zapewniają ukończył kompresji, który optymalizuje przepływ krwi i dostarczanie tlenu do mięśni w nodze. Absolwent kompresji ma maksymalną najdalej kompresji od serca i stopniowo uwalnia się w nogę. O średnicy żyły obniżonej pobliżu kostki, to pomaga naciskać de natlenionej krwi z powrotem do serca. Serce może następnie dostarczyć więcej bogatej w tlen z powrotem na nogi i pozostałej części ciała.


Korzystanie kompresję również pomaga zmniejszyć drgania mięśni na kontakt z podłożem. W połączeniu ze zwiększonym przepływem krwi i tlenu do mięśni, co prowadzi do szybszego odzyskiwania. Szybsze odzyskiwanie oznacza mniejszą bolesność mięśni po wydarzeniach sportowych i pomaga zmniejszyć obrzęk i zapalenia. Lorpen dociskowe Rękawy są idealne dla sportowców, którzy chcą wszystkie korzyści mogą uzyskać.Cechy:


Poprawia wydolność poprzez redukcję drgań mięśni łydki podczas ćwiczeń

Zwiększa przepływ krwi i dotlenienie do mięśni

Może zapobiec obrzęk i zmniejszyć czas odzyskiwania podczas imprez

Mogą być stosowane razem z skarpety Lorpen T3, który zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci, przez suszarkę i chłodnicy środowisku stopyDane techniczne:


Wzrost: Przez łydki

Amortyzacja: Brak

72% nylon

28% Ea. LYCRA


Nie czekaj dłużej i kupuj Lorpen Compression Light Calf Sleeve - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Ocieplacze na nogi i ręce w kategorii Odzież męska, co dopełni twój zakup. Kupuj Lorpen Compression Light Calf Sleeve i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Ocieplacze na nogi i ręce i wybrać coś dla siebie.

Cechy Lorpen Compression Light Calf Sleeve

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij