Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Just ten

Just ten Fluor K

Just ten Fluor K

Just ten Fluor K

  • Just ten Fluor K
  • Just ten Fluor K
  • Just ten Fluor K
  • Just ten Fluor K

Just Ten Fluor K

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Just ten Fluor K

Ciesz się łopatą, która pozwala na świetną grę, demonstrując Twoją osobliwość na torze z czystością i prostotą nowej specjalnej wersji kolorów fluoru. Rdzenie z polietylenu o małej gęstości zapewnia doskonałe wyczucie ostrza i spektakularną kulę. Bardzo zwrotny i wygodny, idealny dla graczy poszukujących łopaty wielkiego komfortu i świetnej piłki.

Dane techniczne:

Waga355gr: 380gr

Formamix: nadmierne

Grubość ramy: 38mm

Skład ramy: mieszany

Rdzeń zewnętrzny: mieszany

Rdzeń wewnętrzny: POLYETYLEN

Poziom: średni / zaawansowany


Myślisz o zakupie Just ten Fluor K? Jest to jeden z top produktów smashinn, sklepu online tenisowy. Cena 226.95 $, jest limitowana! W smashinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Just ten w super cenie. Wszystkie nasze produkty tenisowy posiadają gwarancję producenta.

Cechy Just ten Fluor K

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij