Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Just ten

Just ten Fluor K

Just ten Fluor K

Just ten Fluor K

  • Just ten Fluor K
  • Just ten Fluor K
  • Just ten Fluor K
  • Just ten Fluor K

Just ten Fluor K

Opis produktu Just ten Fluor K

Ciesz się łopatą, która pozwala na świetną grę, demonstrując Twoją osobliwość na torze z czystością i prostotą nowej specjalnej wersji kolorów fluoru. Rdzenie z polietylenu o małej gęstości zapewnia doskonałe wyczucie ostrza i spektakularną kulę. Bardzo zwrotny i wygodny, idealny dla graczy poszukujących łopaty wielkiego komfortu i świetnej piłki.

Dane techniczne:

Waga355gr: 380gr

Formamix: nadmierne

Grubość ramy: 38mm

Skład ramy: mieszany

Rdzeń zewnętrzny: mieszany

Rdzeń wewnętrzny: POLYETYLEN

Poziom: średni / zaawansowany


Interesuje Cię Just ten Fluor K? Jest w tym momencie w naszym sklepie smashinn, naszym sklepie online. W smashinn znajdziesz więcej produktów marki Just ten. Nie czekaj i ciesz się Just ten Fluor K - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment .

Cechy Just ten Fluor K

Skład Ramy
Balance
Kształt

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności