Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Just ten

Just ten Bruk

Just ten Bruk

Just ten Bruk

  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk

Just ten Bruk

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Just ten Bruk

Wnętrze z polietylenu i włókna węglowego, ostrze jest sztywniejsze niż jego poprzednik 'BRUK FC10' i zapewnia graczowi doskonałą równowagę mocy i kontroli. Charakteryzuje się czarnym wykończeniem, symbolem marki.

POZIOM ZAAWANSOWANY. KONTROLA ... 9 BILANS ... 9 POWER ... 9


Just ten Bruk posiada oficjalną gwarancję Just ten. Jako oficjalny detalista Just ten, cała nasza oferta produktów tenisowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W smashinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Rakiety padel, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Profesjonalne dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Just ten Bruk

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty