Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Just ten

Just ten Bruk

Just ten Bruk

Just ten Bruk

  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk
  • Just ten Bruk

Just ten Bruk

Opis produktu Just ten Bruk

Wnętrze z polietylenu i włókna węglowego, ostrze jest sztywniejsze niż jego poprzednik 'BRUK FC10' i zapewnia graczowi doskonałą równowagę mocy i kontroli. Charakteryzuje się czarnym wykończeniem, symbolem marki.

POZIOM ZAAWANSOWANY. KONTROLA ... 9 BILANS ... 9 POWER ... 9


Nie czekaj dłużej i kupuj Just ten Bruk - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Profesjonalne w kategorii Rakiety padel, co dopełni twój zakup. Kupuj Just ten Bruk i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Profesjonalne i wybrać coś dla siebie.

Cechy Just ten Bruk

Skład Ramy
Balance
Kształt

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności