Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Julbo

Julbo Pipeline

  • Julbo Pipeline
  • Julbo Pipeline
  • Julbo Pipeline

Julbo Pipeline

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Julbo Pipeline

PIPELINE / WYELIMINUJ łukach o jednym zamachem


Konstrukcja Twin Flex daje ten wszechstronny modelowi jego elegancki wygląd, ale przede wszystkim jego super-ergonomiczne uczucie: rozmieszczenie podpór wzdłuż świątyń daje natychmiastowe uczucie komfortu i wrażenie gładkiej amortyzację! Szerokość soczewek Zebra uwalnia pole widzenia w każdych warunkach, a wkładka z pianki Sweat Blocker pochłania krople, które mogą utrudniać widoczność.Cechy:


- Klip optyczny: Idealny dla tych, którzy wymagają korekcji optycznej i nie chcą nosić soczewki kontaktowe, można usunąć w razie potrzeby


- Sipe Grip Tech: elastyczna, rzeźbione wstawki w świątyni kończy się na doskonałą zawieszone bez przyklejania się do włosów


- Flex Nos: Regulowany nosek dla idealnego dopasowania, przylegający materiał dla optymalnego zawieszone w każdej sytuacji


- Twin Flex: świątynie dzielona że elastycznie dopasowują się do kształtu głowy, aby dać doskonały chwyt i optymalne samopoczucie


- Wrap-around: Owiń wokół kształtu widma dla dobrego wzroku i ochrony


- Sweat Blocker: wkładka Pianka pochłania krople, które mogą utrudniać widoczność


- Mocowanie przewodu: Umożliwia zamocowanie sznurka


- RX Klip: Julbo oferuje recepty Clip-on. , Zdejmowana w razie potrzeby RX Klip dostosować do różnych klatek okularów przeciwsłonecznychObiektyw NXT: ma optymalną wydajność obiektywu ekologiczne korzystanie z co rodzaj sztuki mineralnej (absolutorium w bardzo niskich temperaturach). Jego przejrzystość i trwałość są wybitne (bez pęknięć). Jest lekki, niezniszczalny i odporny na rozpuszczalniki.


ZEBRA: Przejście z dużą ilością światła


Obiektyw ten fotochromowe i anti-fog, opracowany dla zakresu prędkości, jest idealny do jazdy na rowerze górskim, bieganie i wspinaczkę.


- Soczewki fotochromowe przyciemnia lub rozjaśnia w zależności od natężenia światła. Stopień ochrony. 2 do 4 wskaźnik aktywacji Gran: 22 do 28 sekund.


- Wyjątkowa powłoka anti-fog: bez kondensacji, maksymalna trwałość.


- Zewnętrzna powłoka hydrofobowa oleju: zapobiega brud i ułatwia usuwanie wody.


- Brązowy: akcentuje płaskorzeźby.


Dostępne w wersji RX Trem.


Julbo Pipeline kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Julbo Pipeline z naszego sklepu online tenisowy - smashinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W smashinn znajdziesz najniższe ceny tenisowy sprzętu od Julbo.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Julbo Pipeline

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij