Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar Whey Protein Plus 570gr6

  • Isostar Whey Protein Plus 570gr6
  • Isostar Whey Protein Plus 570gr6
  • Isostar Whey Protein Plus 570gr6

Isostar Whey Protein Plus 570gr6

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar Whey Protein Plus 570gr6

Uzyskane dzięki technologii procesowych wyprzedzeniem (wymiany jonowej, ultrafiltracji i hydroliza) i zawierających 73% masy białka serwatki o wysokiej wartości biologicznej białka Plus białkowy napój mix Isostar Whey został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić rozwój masy mięśniowej u sportowców, kobiet i dobrej odzysku po wysiłku. Białka serwatkowe są szybko przyswajane białka, które w związku z tym promowanie optymalnego zdrowia. Aby móc pić go z pełnym zaufaniem, The "Isostar Jakość Kontrakt" etykieta gwarantuje jakość, identyfikowalności i brak jakiegokolwiek leku w całym zakresie.

Doping w sporcie profilaktyki:

Suplementy diety i inne środki spożywcze przeznaczone dla sportowców

Dobrego rozwoju i produkcji praktyki mające na celu zapewnienie braku substancji dopingujących

Kiedy jeść:

Dla najlepszego efektu na proces zdrowienia, wziąć ISOSTAR Whey Protein na końcu i nie więcej niż 3 godziny po zakończeniu ćwiczeń w wysokości od 1 do 3 porcji (0,8 1,5 g / kg masy ciała), o zróżnicowanej diety. Procedura przygotowania porcji: rozcieńczyć 3 łyżki zupy w proszku (= 30g) w 250 ml wody lub mleka. Pij obficie.

Preferowane działania:

Wszystkie czynności wymagające przerywany siłę mięśni.

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: migdałów, orzechów laskowych, orzechów włoskich, sezam, soja, jajka, ryby, łubinu, seler, gluten


Kochasz tenisowy? Kupuj Isostar Whey Protein Plus 570gr6 i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Isostar. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Odżywianie we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania tenisowy, modele Żele zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Isostar Whey Protein Plus 570gr6

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij