Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar Pet Box 12

  • Isostar Pet Box 12
  • Isostar Pet Box 12

Isostar Pet Box 12

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar Pet Box 12

Fast Hydration napój izotoniczny, gotowy do użycia ćwiczeń pić, zdolnej do zaspokojenia potrzeb sportowców, oferując: Dobre nawodnienie: izotoniczny formuła umożliwia szybsze nawodnienie i optymalne odprowadzanie żołądka. Pijany przed wysiłkiem, optymalizuje zapasy płynów przed startem. Następnie, w trakcie ćwiczeń, pomaga zwiększyć wydajność i wytrzymałość, aby ograniczyć ryzyko żołądkowo problemy jelitowe i wreszcie, aby umożliwić lepszą regenerację po wysiłku. Doskonałym źródłem energii. Źródło mikro składników odżywczych, zwłaszcza wapnia i magnezu, który przyczynia się do dobrego funkcjonowania mięśni podczas ćwiczeń i korzystne wyzdrowienie. Jest również bogaty w witaminy B1, która przyczynia się do przekształcania żywności w energię. Praktyczny i skuteczny, to pasuje do wszystkich sportowców i jest dostępny w kilku smakach dla większej przyjemności.

Kiedy jeść:

Hydrat Wykonaj napoje powinny być stosowane podczas rozgrzewania (150 do 300 ml), jak również w czasie i po wysiłku (150 ml co 15 minut).

Preferowane działania:

Nadaje się do wszystkich sportowców. Idealny podczas ćwiczeń intensywnych lub długotrwałych i wytrzymałościowych, a zalecane w przypadku uprawiania sportów w ciepłym klimacie.


Czy znasz wszystkie funkcje Isostar Pet Box 12? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Zdrowie i odżywianie, naszą kompletną kolekcję Izotoniczny. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Isostar, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Isostar Pet Box 12

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij